اخبار
 انتشار: 22 آبان 1400
   مشاهده: 134

  نصب پمپ ورتیکال در شهرداری منطقه ۴ اهواز

پوریا راهنورد مدیر منطقه ۴ گفت: با توجه به نزدیک شدن به بارش های فصلی تعمیر و بازسازی پمپ های دفع آبهای سطحی در دستور کار معاونت خدمات شهری منطقه قرار گرفت

    به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار : مدیر منطقه۴ با اعلام مطلب فوق اظهار کرد : بلوار ساحلی باداشتن پمپ ورتیکال و قرار گرفتن در موقعیت پمپاژ و دفع آبهای سطحی منطقه ۴ شهرداری اهواز ، به علت خرابی پمپ این ایستگاه در دستور تعمیر و نگهداری توسط معاونت خدمات شهری منطقه قرار گرفته است .

مدیر منطقه ادامه داد: شهرداری منطقه چهار تا کنون اقدامات زیادی برای آمادگی دفع آب های سطحی شامل لایروبی کانال ، لوله گذاری فاضلاب انجام داده که این مهم نیز ادامه خواهد داشت و هدف ما این است که امسال هیچ یک از معابر ما تجمع آب و آبگرفتی نداشته باشیم.
راهنورد گفت: در حوزه خدمات شهری اعتقاد داریم نباید برای رفع مسئولیت کار کنیم بلکه باید نگاه جهادی داشته باشیم تا با رفع مشکلات و معضلات موجود در بخش دفع آبهای سطحی و سایر امور رفاهی بتوانیم رضایت شهروندان را جلب کنیم .
وی در پایان گفت: با نصب این پمپ یک گام دیگر در جلوگیری از جاری شدن آب های سطحی در منطقه برداشته شد، ایستگاه پمپاژ تکمیل و در مدار قرار گرفت تا پمپاژ آب با سرعت بیشتری انجام می شود .

نویسنده خبر: مهران ظاهری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها