اخبار
 انتشار: 23 آبان 1400
   مشاهده: 118

  اجرای 12 عملیات آتش نشانی توسط آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 12 عملیات اطفا حریق و امدادی را در 24 ساعت گذشته با جدیت انجام دادند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و یکم آبان ماه سال جاری ساعت 2 و 26 دقیقه برخورد خودرو سمند با تنه درخت در مسیر حد فاصل پنج نخل به سمت میدان ملی راه منجر به مصدومیت یک زن شد که به اورژانس 115 تحویل داده شد.
وی افزود: حریق دکل ایرانسل درون ساختمان مسکونی ساعت 6 و 17 دقیقه در درویشیه خیابان کاشف، اتاق مسجد ساعت 9 و 36 دقیقه در آخر آسفالت به علت اتصال سیم کشی برق ، منزل مسکونی ساعت 17 و 36 دقیقه در کیان آباد خیابان سپید غربی به علت نشت گازاز شیلنگ اجاق گاز، ساختمان متروکه در خیابان امام شرقی، کنتور برق مسکونی در فاز یک پادادشهرخیابان مرداد غربی با ایمن سازی و استفاده از تجهیزات خاموش کننده توسط آتش نشانان مهار شد.
قنبری با اشاره به مهار حریق سقف کاذب یکی از بخش های بیمارستان گلستان به علت اتصال برق از قسمت نور مخفی در سقف کاذب تصریح کرد: آتش نشانان با اعزام به کیان آباد خیابان سپید شرقی دود غلیظی که به علت حریق زباله در خیابان پشتی از طریق تهویه سرویس بهداشتی وارد ساختمان مسکونی شده بود را برطرف کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازدر پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در منطقه کیانشهر خیابان مریم هشت و خیابان شقایق چهار و عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در کیانپارس خیابان پنج شرقی سه شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها