اخبار
 انتشار: 23 آبان 1400
   مشاهده: 269

  مراسم معارفه سرپرست جدید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز برگزار شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز: سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز با پرسنلی مجرب و تحصیل کرده می بایست از این وضعیت خارج شود و به مسیر پویایی خود بازگردد.

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ با حضور عباس دغاغله معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز و رییس هیت مدیره سازمان بهسازی و نوسازی و پرسنل سازمان در محل سازمان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا معاون فنی و عمرانی شهرداری و رییس هیت مدیره سازمان ضمن تشکر از زحمات علی منصوری سرپرست پیشین سازمان و خیرمقدم به علیرضا کرم زاده گفت: سازمان بهسازی و نوسازی با وجود پرسنلی مجرب و تحصیل کرده می بایست از این وضعیت خارج شود و مانند قطاری که از مسیرش خارج شده به روی ریل برگشته و به مسیرش ادامه دهد.

وی افزود : وظیفه اصلی سازمان بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده است که امید است سازمان بتواند در چهارچوب وظایف تعریف شده در اساسنامه به مسیر پویایی خود باز گردد.

در ادامه علی منصوری سرپرست پیشین سازمان ضمن خوشامدگویی به معاون شهردار و رییس هیت مدیره سازمان و همچنین علیرضا کرمزاده سرپرست جدید سازمان از زحمات پرسنل تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد که سازمان بتواند به اهدافش برسد.

در پایان نیز علیرضا کرمزاده سرپرست جدید سازمان اظهار کرد : امید است با همکاری و همفکری پرسنل سازمان و همچنین همکاری و مساعدت هیت مدیره محترم و همچنین شهردار محترم کلانشهر اهواز بتوانیم برای پیشبرد اهداف سازمان و رفاه حال شهروندان اهوازی کوشا باشیم.

نویسنده خبر: مهدی سلطانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها