اخبار
 انتشار: 24 آبان 1400
   مشاهده: 144

  اجرای 6 عملیات آتش نشانی توسط آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 6 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات با حضور به موقع آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و دوم آبان ماه سال جاری ساعت پنج و 53 دقیقه حریق ساختمان متروکه در خیابان کمپانی نبش خیابان کیوان توسط آتش نشانان به وسیله لوله های آبرسان اطفا شد.
وی افزود: آتش نشانان حریق مغازه پیتزا فروشی ساعت 21و40 دقیقه در منطقه سپیدار خیابان 20 که به علت بی احتیاطی و سرایت حریق از اجاق گاز به اثاثیه رخ داده بود را سریعا مهار و دود ناشی از حریق را به وسیله دستگاه فن فشار مثبت تخلیه کردند.ضمن اینکه این حادثه منجر به مصدومیت یک مرد شد که به عوامل 115 تحویل داده شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازدر پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در مناطق گلستان خیابان مهر و سپیدار خیابان مهرگان 2 شهروند را نجات دادند.همچنین با اعزام به منازل مسکونی در مناطق فولادشهر و پردیس 2 حلقه مار را که موجب وحشت ساکنین شده بود زنده گیری و در طبیعت رها سازی کردند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها