اخبار
 انتشار: 29 آبان 1400
   مشاهده: 37

  ساماندهی شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل بار درون شهری یکی از اولویت‌های اصلی این سازمان در سال 1400 است

    رمضان سواری مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری اهواز گفت: ساماندهی شرکت‌های فعال در حوزه حمل و نقل درون شهری یکی از اولویت‌های اصلی این سازمان در سال 1400 است.

 رئیس سازمان در خصوص ساماندهی فعال شرکت های حمل و نقل بار درون شهری عنوان کرد: به منظور ساماندهی شرکت ها در حوزه حمل و نقل درون شهری، مجوزهای لازم و پروانه های بهره برداری با اعتبار یک ساله برای این شرکت‌ها صادر شده.

رمضان سواری گفت: بر اساس ساماندهی شرکت ها و به استناد ماده 32 قانون رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل، برای شرکت‌های حمل و نقل بار جاده ای که در حوزه حمل و نقل درون شهری فعالیت می‌کنند و موجبات اختلال در نظم منتفعین در این سیستم می گردند ضمن اعلام فراخوان، نامه‌های اخطاریه و ابلاغیه‌ صادره می گردد و از این شرکت‌ها دعوت به عمل می آوریم که به سازمان مدیریت حمل و نقل بار مراجعه کنند و مراحل قانونی جهت تشکیل پرونده شرکت بار درون شهری را به عمل آورند.  

دکتر سواری در خاتمه در خصوص بارهایی که در سطح شهر اهواز جابه جا می‌شوند اظهار داشت: شرکت‌هایی که در حوزه جابه جایی بار بدون مجوز سازمان فعال هستند باید به شکل قانونی فرآیند دریافت مجوز از سازمان مدیریت حمل و نقل بار را با هدف نظم بخشی به حوزه حمل و نقل ترافیک شهری را در اسرع وقت و بصورت قانونی انجام دهند.

نویسنده خبر: امین حویزاوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها