اخبار
 انتشار: 04 آذر 1400
   مشاهده: 118

  انجام ۱۱ عملیات آتش نشانی با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام ۱۱ عملیات اطفا حریق و امدادی در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: دوم آذر ماه سال جاری ساعت ۱۱و ۳۷ دقیقه حریق منزل مسکونی در غیزانیه به علت اتصال برق مهار شد. همچنین عملیات‌های مهار حریق کنتور برق منازل مسکونی در مناطق فاز یک پادادشهر و سی متری با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.
وی با اشاره به واژگونی خودرو پراید ساعت ۲۱ و ۳۸ دقیقه در مسیر زردشت جنب پمپ بنزین تصریح کرد: این حادثه منجر به مصدومیت سه سرنشین خودرو پراید شد که با انجام عملیات نجات توسط آتش نشانان از داخل خودرو خارج و به اورژانس ۱۱۵ تحویل داده شدند.
قنبری تصریح کرد: حریق خودرو پژو پارس که ساعت ۲۲و۵۰ دقیقه در مسیر ورودی سیصد دستگاه صنایع فولاد که به علت نشت روغن رخ داده بود توسط آتش نشانان با تجهیزات خاموش کننده اطفا شد. ضمن اینکه آتش نشانان با اعزام به کوی شهید مدنی در حادثه شکستگی و نشت لوله گاز در خیابان با ایمن سازی و رفع نشتی از بروز حادثه احتمالی جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در کوی نبوت، ۱۸ غربی پادادشهر، کمپلو شمالی و عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع های مسکونی در مناطق کمپلو و باهنر ۶ شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها