اخبار
 انتشار: 06 آذر 1400
   مشاهده: 146

  17عملیات آتش نشانی در اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 17 عملیات اطفا حریق و امدادی با تلاش آتش نشانان اهوازی خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: چهارم آذر ماه سال جاری عملیاتهای مهار حریق ساختمان متروکه ساعت 9 دقیقه بامداد در فاز یک پادادشهر ، حریق ساختمان مسکونی ساعت 12 دقیقه بامداد در کوی ملت فاز 2 ، سوپرمارکت ساعت چهار و 18 دقیقه در کوی رمضان و فضای سبز ساعت پنج و 39 دقیقه در خیابان 12 حصیر آباد با تلاش آتش نشانان انجام شدند.
وی با اشاره به مهار آتش سوزی در پله فرار مجتمع مسکونی ساعت 15 و 29 دقیقه در کیانپارس خیابان 18 شرقی اظهار کرد: مهار حریق خودرو پژو پارس ساعت 12 و 30 دقیقه در اتوبان پاسداران به علت نشت روغن، منزل مسکونی ساعت 16 و 35 دقیقه در زویه به علت اتصال برق کولر 2 تیکه ، تابلو مغازه در کیانشهر خیابان ژاله یک را از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان عنوان کرد.
قنبری با اشاره به برخورد خودروهای پژو ، تیبا و 2 دستگاه پراید ساعت 19 و 57 دقیقه در مسیر جاده ساحلی زیر پل پنجم تصریح کرد: این حادثه منجر به مصدوم شدن 4 زن و 2 مرد شد و آتش نشانان با ایمن سازی و استفاده از ابزار نجات مصدومین را رها سازی و به اورژانس 115 تحویل دادند.
وی به واژگونی خودروپراید بر اثر برخورد با جدول خیابان ساعت 22 و 49 دقیقه در بلوار انقلاب خیابان کمپلو اشاره و تصریح کرد: برخورد خودرو پژو 405 و تریلر ساعت 22 و 53 دقیقه در مسیر کمربندی شیبان منجر به فوت راننده 18 ساله پژو 405شد و آتش نشانان با ایمن سازی مسیر از بروز حادثه برای خودرو های عبوری جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به اعزام آتش نشانان به مسیر جاده خرمشهر بعد از بیمارستان بقایی اشاره و اذعان کرد: آتش نشانان با حضور در محل ، نشت گاز خودرو پژو 405 درون پارکینگ را برطرف کردند. ضمن اینکه در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در مناطق گلستان خیابان شهریور و بین خیابان دی و بهمن ، کیانپارس خیابان سروش شرقی و عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در کیانشهر چهار شهروند را نجات کردند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها