اخبار
 انتشار: 06 آذر 1400
   مشاهده: 227

  17عملیات آتش نشانی در اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 17 عملیات اطفا حریق و امدادی با تلاش آتش نشانان اهوازی خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: چهارم آذر ماه سال جاری عملیاتهای مهار حریق ساختمان متروکه ساعت 9 دقیقه بامداد در فاز یک پادادشهر ، حریق ساختمان مسکونی ساعت 12 دقیقه بامداد در کوی ملت فاز 2 ، سوپرمارکت ساعت چهار و 18 دقیقه در کوی رمضان و فضای سبز ساعت پنج و 39 دقیقه در خیابان 12 حصیر آباد با تلاش آتش نشانان انجام شدند.
وی با اشاره به مهار آتش سوزی در پله فرار مجتمع مسکونی ساعت 15 و 29 دقیقه در کیانپارس خیابان 18 شرقی اظهار کرد: مهار حریق خودرو پژو پارس ساعت 12 و 30 دقیقه در اتوبان پاسداران به علت نشت روغن، منزل مسکونی ساعت 16 و 35 دقیقه در زویه به علت اتصال برق کولر 2 تیکه ، تابلو مغازه در کیانشهر خیابان ژاله یک را از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان عنوان کرد.
قنبری با اشاره به برخورد خودروهای پژو ، تیبا و 2 دستگاه پراید ساعت 19 و 57 دقیقه در مسیر جاده ساحلی زیر پل پنجم تصریح کرد: این حادثه منجر به مصدوم شدن 4 زن و 2 مرد شد و آتش نشانان با ایمن سازی و استفاده از ابزار نجات مصدومین را رها سازی و به اورژانس 115 تحویل دادند.
وی به واژگونی خودروپراید بر اثر برخورد با جدول خیابان ساعت 22 و 49 دقیقه در بلوار انقلاب خیابان کمپلو اشاره و تصریح کرد: برخورد خودرو پژو 405 و تریلر ساعت 22 و 53 دقیقه در مسیر کمربندی شیبان منجر به فوت راننده 18 ساله پژو 405شد و آتش نشانان با ایمن سازی مسیر از بروز حادثه برای خودرو های عبوری جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به اعزام آتش نشانان به مسیر جاده خرمشهر بعد از بیمارستان بقایی اشاره و اذعان کرد: آتش نشانان با حضور در محل ، نشت گاز خودرو پژو 405 درون پارکینگ را برطرف کردند. ضمن اینکه در عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در مناطق گلستان خیابان شهریور و بین خیابان دی و بهمن ، کیانپارس خیابان سروش شرقی و عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در کیانشهر چهار شهروند را نجات کردند.

نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار