اخبار
 انتشار: 07 آذر 1400
   مشاهده: 752

  تودیع و معارفه مدیر حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز برگزار شد

معاون حراست شهرداری اهواز در مراسم تودیع ومعارفه مدیر حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز گفت: شرایط باعث تغییر و تحول می شوند ولذا ما را مجبور به جابجایی می کنند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز ، مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید حراست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز امروز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ با حضور مطهر معاون حراست شهرداری اهواز، کرم زاده سرپرست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اهواز و همچنین معاونین و پرسنل سازمان بهسازی و نوسازی در محل سازمان برگزار شد.

دراین مراسم ابتدا مطهر معاون حراست شهرداری اهواز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی کوزلی مدیر پیشین حراست و معرفی مجتبی رباط به عنوان مدیر جدید حراست سازمان گفت: شرایط ها باعث تغییر و تحول می شوند و لذا ما را مجبور به جابجایی می کنند.

وی افزود : امید است پرسنل سازمان همانگونه که با مدیر حراست پیشین همکاری نمودند بتوانند با مدیر جدید حراست نیز همکاری لازم را داشته باشند.

در ادامه علیرضا کرم زاده سرپرست سازمان نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات علی کوزری مدیر پیشین حراست و خیر مقدم به مجتبی رباط و همچنین آرزوی موفقیت برای هردوی آنها گفت: همه ما در سازمان مانند یک خانواده هستیم و می بایست در کنار هم و در یک راستا همکاری و روابط خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در راستای نیل به اهداف سازمان قدم برداریم.


نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها