اخبار
 انتشار: 09 آذر 1400
   مشاهده: 1159

  نصب دستگاه سیپاد بر روی ناوگان حمل و نقل دیزلی درون شهری و حومه کلانشهر اهواز

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری از نصب دستگاه سیپاد بر روی ناوگان حمل و نقل بار و کالا خبر داد و گفت: دستگاه سیپاد یک موقعیت یاب و ردیاب است که جهت اجرای پروژه هوشمند سازی ناوگان درون شهری و رعایت اعتدال در حوزه تخصیص سوخت به ناوگان حمل ونقل طراحی و تولید شده است.
وی در ادامه افزود: دستگاه سیپاد به گونه ای طراحی و تولید شده است که بتواند کلیه نیازهای حمل و نقل درون شهری را پوشش دهد.
وی عنوان کرد: این دستگاه با استانداردها و مشخصات تعریف شده در ریز برنامه هایش، مورد تایید سازمان های مجری و نیز کمیته پایش و پیمایش حمل و نقل های درون شهری قرار گرفته است.
وی عنوان داشت: طرح سیپاد عامل رعایت عدالت اجتماعی در حوزه تخصیص سوخت به ناوگان حمل و نقل درون شهری و در نتیجه جلوگیری از هدر رفت و عرضه خارج از شبکه سوخت خواهد شد..
وی تصریح کرد: هریک از خودروهای گازوئیل سوز درون شهری چنانچه سهمیه دریافتی فعلیشان از میزان مصرف آنها کمتر است می توانند با نصب دستگاه سیپاد ، سوخت کافی و مورد نیاز خود را دریافت نمایند.
وی در خاتمه جهت خرید و نصب دستگاه سیپاد اظهار داشت: برای خرید دستگاه سیپاد کافی است به سایت sipaad.ir مراجعه و اطلاعات کاربری خود را برای ثبت نام در سامانه سیپاد وارد کرده و پس از آن، از میان نمایندگی ها، شرکت مورد نظر خود را که دارای نمایندگی در شهر شما می باشد، انتخاب کرده و هماهنگی لازم برای ارسال و نصب دستگاه را انجام دهید.

نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها