اخبار
 انتشار: 10 آذر 1400
   مشاهده: 124

  انجام 10 عملیات آتش نشانی با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 10 عملیات اطفا حریق و امدادی در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: هشتم آذر ماه سال جاری ساعت هشت و 29 دقیقه حریق منزل مسکونی در کوی مهدیس به علت حریق دستگاه روغن گیری و حریق منزل مسکونی ساعت 9 و 33 دقیقه در منطقه باهنر به علت اتصال سیم فن تهویه به وسیله لوله های آبرسان توسط آتش نشانان مهارشد.
وی تصریح کرد: مهار حریق اجاق گاز درحیاط خلوت منزل مسکونی ساعت 12 و 10 دقیقه در آسیاباد خیابان هفت ، تراس مسکونی ساعت 13 و پنج دقیقه در کیانپارس خیابان میهن شرقی ، خودرو ام وی ام ساعت 23 و 58 دقیقه در مسیر آخر آسفالت خیابان ادهم ، نیزار در پارک لاله جنب پمپاژ آب ، کنتور برق مسکونی در شهرک برق از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان گزارش شده است.
قنبری با اشاره به واژگونی خودرو تیبا ساعت 17 و 18 دقیقه در مسیر پل هاشمی به سمت راه بند ایثار و انجام عملیات ایمن سازی در مسیر با تلاش آتش نشانان اظهار کرد: برخورد خودرو ساینا با خودرو ال 90 ساعت 18 و 11 دقیقه در مسیر مهدیس منجر به مصدومیت راننده و سرنشین زن خودرو ال 90 شد و آتش نشانان با ابزار نجات مصدومین را از داخل خودرو رها سازی و به اورژانس 115 تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات ازکابین آسانسور مجتمع مسکونی در منطقه پادادشهر خیابان 12 غربی یک شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها