اخبار
 انتشار: 10 آذر 1400
   مشاهده: 180

  انجام 10 عملیات آتش نشانی با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 10 عملیات اطفا حریق و امدادی در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: هشتم آذر ماه سال جاری ساعت هشت و 29 دقیقه حریق منزل مسکونی در کوی مهدیس به علت حریق دستگاه روغن گیری و حریق منزل مسکونی ساعت 9 و 33 دقیقه در منطقه باهنر به علت اتصال سیم فن تهویه به وسیله لوله های آبرسان توسط آتش نشانان مهارشد.
وی تصریح کرد: مهار حریق اجاق گاز درحیاط خلوت منزل مسکونی ساعت 12 و 10 دقیقه در آسیاباد خیابان هفت ، تراس مسکونی ساعت 13 و پنج دقیقه در کیانپارس خیابان میهن شرقی ، خودرو ام وی ام ساعت 23 و 58 دقیقه در مسیر آخر آسفالت خیابان ادهم ، نیزار در پارک لاله جنب پمپاژ آب ، کنتور برق مسکونی در شهرک برق از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان گزارش شده است.
قنبری با اشاره به واژگونی خودرو تیبا ساعت 17 و 18 دقیقه در مسیر پل هاشمی به سمت راه بند ایثار و انجام عملیات ایمن سازی در مسیر با تلاش آتش نشانان اظهار کرد: برخورد خودرو ساینا با خودرو ال 90 ساعت 18 و 11 دقیقه در مسیر مهدیس منجر به مصدومیت راننده و سرنشین زن خودرو ال 90 شد و آتش نشانان با ابزار نجات مصدومین را از داخل خودرو رها سازی و به اورژانس 115 تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات ازکابین آسانسور مجتمع مسکونی در منطقه پادادشهر خیابان 12 غربی یک شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار