اخبار
 انتشار: 14 آذر 1400
   مشاهده: 81

  رئیس سازمان حمل و نقل بار از سهمیه سوخت اعتباری خبر داد

از سهمیه سوخت اعتباری خبر داد
دکتر رمضان سواری، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز از سهمیه سوخت اعتباری خبر داد و گفت: ناوگان حمل و نقل بار و کالای درون شهری سهمیه سوخت اعتباری دریافت می کنند.

وی ادامه داد: سهمیه سوخت اعتباری پایه فقط به وانت بار‌های دارای پروانه اشتغال و فعالیت معتبر از شهرداری تخصیص می‌یابد و مالکان وانت بار‌های بنزینی شاغل در حمل و نقل عمومی شهری که سهمیه کارت سوخت آن‌ها پاسخگوی نیاز مصرفی آن‌ها نیست، می‌توانند با دریافت پروانه اشتغال و فعالیت و یا نصب دستگاه هوشمند سیپاد (مدیریت تخصیص سوخت بر اساس پیمایش) از سهمیه سوخت اعتباری به صورت عملکردی برخوردار شوند.

سواری تصریح کرد: رانندگان حمل بار درون شهری برای جلوگیری از کاهش سهمیه سوخت اعتباری خود باید پروانه اشتغال معتبر از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری ها را دریافت کرده و یا در صورت تمایل می‌توانند با نصب دستگاه هوشمند سیپاد Sipaad. Ir و ارسال اطلاعات پیمایش از سهمیه اعتباری سوخت برخوردار شوند.
دکتر سواری در خصوص میزان سهمیه پایه گفت: سهمیه پایه رانندگان ناوگان بار درون شهری که در سامانه www.utcms.irاقدام به ثبت نام نکنند به مرور زمان ماهیانه ۱۰ درصد از سوخت آنان کاهش خواهد یافت.

وی در خاتمه افزود: رانندگان ناوگان حمل و نقل بار و کالا برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام در سامانه www.utcms.ir می توانند به نشانی – اهواز – ملی راه خیابان زاویه قبل از مجتمع فرهنگی رفاهی فجر سپاه، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز مراجعه نمایند
نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها