اخبار
 انتشار: 27 آذر 1400
   مشاهده: 493

  بازدید میدانی شهردار اهواز از روند رفع آبگرفتگی در شهر

به گزارش سایت شهرداری اهواز، ظهر امروز ۲۷ آذرماه، رضا امینی شهردار و اسداللهی معاون خدمات شهری به همراه جمعی از مدیران شهرداری اهواز در ادامه بازدیدهای میدانی بر روند رفع آبگرفتگی ها، عملکرد نیروها و نحوه ی خدمات رسانی نظارت کردند.

شهردار اهواز با توجه به گزارشات در روز سوم آماده باش، همزمان با بارندگی در سطح منطقه شش حضور یافته و پیگیر حل مشکل آب گرفتگی ناشی از عملیات عمرانی در بلوار تراکتورسازی شد و هماهنگی های لازم نیز با شرکت آب و فاضلاب جهت حل مشکل آبگرفتگی معبر صورت گرفت.

باتوجه به گزارش هایی مبنی بر ایجاد نقص فنی ناشی از آبگرفتگی و تداوم کارکرد در منهول پمپ های خیابان انقلاب، امینی در ادامه با حضور در خیابان انقلاب و پیگیری این موضوع دستورات لازم جهت تامین پمپ، نصب و راه اندازی مجدد پمپ جایگزین از طریق پایگاه پشتیبانی را صادر کرد.

شهردار اهواز روز گذشته همچنین به همراه رئیس آبفای خوزستان، مدیران مناطق ۲، ۴ و ۸ ، رییس سازمان آتش نشانی و مجری پروژه آبهای سطحی، با حضور در مناطق مختلف از مسیرهای دفع آب های سطحی بازدید و بر آمادگی نیروها، تجهیزات و فعال بودن ایستگاه های پمپاژ برای بارندگی پیش رو تاکید کرد.

گفتنی است امینی در این بازدید از بلوار تراکتورسازی، ایستگاه پمپاژ خیابان های کوی مندلی، منهول پمپ های خیابان انقلاب و بلوار تراکتور سازی و سطح منطقه شش بازدید کرد.

نویسنده خبر: محسن نورانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها