اخبار
 انتشار: 03 دی 1400
   مشاهده: 220

  برگزاری میز خدمت شهرداری منطقه ۴ در مصلی با هدف شناسایی مشکلات شهروندان اهوازی

مدیرمنطقه ۴ از برگزاری میز خدمت در مصلی نمازجمعه با هدف شناسایی مشکلات شهروندان شهرداری منطقه ۴ اهواز خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۴ ،پوریا راهنورد مدیر منطقه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان را ارتباطی مستقیم دانست که می تواند در رفع نیازهای مردم و حل مشکلات آنها موثر باشد.
راهنورد گفت: با این نگاه شهرداری این منطقه بر آن شده است روزهای جمعه میز خدمت را در مصلی برگزار نماید.

وی ادامه داد: این برنامه به شیوه ای اجرا خواهد شد که درخواستهای مردمی ثبت و پیگیری می شود.
وی تاکید کرد: هر درخواست ثبت شده مردمی در این فرآیند، در چارچوب برنامه مدون و معین به مسئولان مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد و پیگیری می شود. مجموعه شهرداری با برپایی میز خدمت تمامی تلاش خود را جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان به کار خواهد بست تا رضایتمندی شهروندان تامین شود.
پوریا راهنورد در ادامه تاکید کرد: امیدواریم با این اقدام بتوانیم هر چه بیشتر رضایت شهروندان را جلب نماییم و با شناسایی مشکلات کوچک و بزرگ متعدد شهروندان، در راستای مرتفع کردن مشکلات گام های موثری برداریم و به طور ویژه و جهادی به حل مشکلات بپردازیم.

مدیر منطقه در پایان تاکید کرد: بهبود خدمات ارائه شده به شهروندان در زمینه های مختلف مربوط به وظایف شهرداری، تسهیل ارتباط شهروندان با مجموعه مدیریت شهری، افزایش اعتماد و اطمینان اجتماعی و در نهایت جلب و جذب مشارکتهای مردمی در انجام پروژه های شهری را از اهداف اصلی برگزاری میز خدمت عنوان کرد.

گفتنی است در این دیدار مردمی سیاوش محمودی رییس شورای اسلامی شهراهواز و شاهولی مدیرکل حوزه شهردار به همراه تمامی معاونین شهرداری منطقه ۴ جهت ارائه خدمت و رفع مشکلات مردمی حضور داشتند.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها