اخبار
 انتشار: 14 دی 1400
   مشاهده: 135

  اهتزاز پرچم یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی درشهرداري منطقه۴

در آستانه دومین سالگرد شهادت سردار دلها بزرگترین پرچم یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی درپارک مالیات به اهتزاز درآمد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار پوریا راهنورد مدیر منطقه درآستانه دومین سالروز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ، پرچم یادبود این سردار شهید درپارک مالیات توسط معاونت فرهنگی واجتماعی این منطقه به اهتزاز درآمد.
پوریا راهنوردمدیر شهرداری منطقه ۴ اهواز گفت: این پرچم با هدف گرامیداشت یاد و خاطره حاج قاسم سلیمانی و دلاور مردی‌های آن شهید برای حفظ خاک وطن به اهتزاز درآمد.
وی افزود: پرچم به اهتزاز درآمده در ابعاد ۲۲ در ۱۱متر در پارک بزرگ مالیات نصب شده و طراحی و اجرای این پرچم توسط شهرداری منطقه ۴ صورت پذیرفته است.
سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بامداد جمعه سیزدهم دیماه ۹۸ در حالیکه به دعوت رسمی نخست وزیر عراق به منظور گفت و گوی مشورتی با هواپیما به این کشور سفر کرد و با خودرو غیر نظامی در حال خروج از فرودگاه بغداد بود با دستور رسمی و مستقیم رئیس جمهور آمریکا و با موشک هوا به زمین نظامیان آمریکا ترور شد.
در پی حمله تروریستی آمریکایی ـ صهیونیستی در فرودگاه بغداد به خودروی سردار حاج قاسم سلیمانی ، وی به همراه جمعی از همراهانش به ویژه ابومهدی المهندس معاون حشد الشعبی، نیروی نظامی رسمی کشور عراق شهید شدند.
شایان ذکراست دراین مراسم با شکوه اعضای محترم شورای اسلامی شهراهواز ،نماینده معاونت فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی استان خوزستان و مدیرمنطقه بهمراه معاونین وجمعی ازمسئولین حضور داشتن که با نواختن مارش نظامی به اهتزاز درآمد .

نویسنده خبر: محمود ممبینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها