اخبار
 انتشار: 15 دی 1400
   مشاهده: 111

  عضو شورای اسلامی شهر مطرح کرد: ایجاد اداره ای جداگانه برای تعمیر و نگهداری پل‌های شهر اهواز

عادل شیشه گری عضو شورای شهر اهواز در جلسه شورای عالی سیاستگذاری بودجه۱۴۰۱ اظهار کرد: واقعیت امر و منطقی این است که بسیاری از خریدها به صورت عمده انجام شود، اگر نیازمندیهای سال آینده خود را در زمینه های متفاوت بدانیم به صرف اقتصادی خواهد بود که به صورت عمده و متمرکز خریداری شوند و برای اجرا در اختیار مناطق قرار گیرند.

وی افزود: پل ها به عنوان سازه هایی که هم هزینه ی سنگینی برای احداث آنها صرف شده و هم اینکه اگر ایرادی پیدا کنند کل شهر مختل می شود، به کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری پیشنهاد شد اداره ای جداگانه برای تعمیر و نگهداری پل ها ایجاد کند چرا که باید با نگاه ویژه ای به آنها توجه کرد.

عضو شورای شهر اهواز ادامه داد: تعمیر و نگهداری پل ها می تواند در قالب پروژه های شاخص جا داده شود و ساختار مناسب برای آن تعریف شود، با بررسی های انجام شده تعمیرات فعلی پل ها در حال حاضر چندین میلیارد تومان هزینه دارند.

شیشه گری تاکید کرد: در پروژه هوشمند سازی معابر تمرکز بر روی مطالعات ترافیکی است که بسیار ضروری است ولی در حال حاضر شبکه معابر ما در مباحث مربوط به هوشمندسازی و دوربین های کنترل سرعت مشکل دارد، این موارد بر اساس مصوبات شورای ترافیک ابلاغ شده و برای ما ضرورت اجرا دارد که این مورد هم می تواند در سطح شهرداری مرکز صورت گیرد.


وی تصریح کرد: باید خرد جمعی صورت گیرد تا به نتیجه برسیم که آیا ضرورت دارد که ماشین الات به ویژه ماشین آلات جمع آوری آب های سطحی، آتش نشانی و... تهیه شود یا خیر چرا که در بودجه تاثیرگذار خواهند بود.

عضو شورای شهر اهواز خاطرنشان کرد:در خصوص زمین های شهرداری در منطقه مهر شهر اگر اقدام شود و آماده سازی صورت گیرد سبب ایجاد ارزش افزوده برای شهرداری می شود ، با توجه به حجم بالای این زمین ها آماده سازی آن ها هزینه بالایی دارد.
نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها