اخبار
 انتشار: 16 دی 1400
   مشاهده: 130

  پاسداشت ایام فاطمیه در منطقه ۴ با اجرای ویژه‌برنامه‌های فرهنگی مذهبی

مدیرشهرداری منطقه ۴ از اجرای ویژه‌برنامه فرهنگی و مذهبی به مناسبت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام خبر داد و گفت : موکب مادر سادات با هدف تکریم و پاسداشت مقام والای حضرت فاطمه زهرا(س) در سه راهی فروردین برپا شد.
به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۴ اهواز، پوریا رهنورد مدیر منطقه گفت : به مناسبت گرامیداشت ایام شهادت مظلومانه حضرت صدیقه فاطمه (س) و پاسداشت شخصیت والای دخت نبی مکرم اسلام، معاونت فرهنگی منطقه مطابق دستورالعمل ابلاغی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری اهواز و در راستای ماموریت های ذاتی خود، با بهره گیری از ظرفیت های مساجد، هیئات مذهبی ویژه برنامه های متعدد و متنوعی همزمان با دهه اول و دوم فاطمیه تدارک دیده و به اجرا می گذارد.
وی افزود: ترویج سیره عملی زندگانی حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) به عنوان بانوی اخلاق، ترویج ارزش های دینی و مذهبی و تکریم و تجلیل از جایگاه مادران و بانوان و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با تکیه بر آموزه های حضرت فاطمه زهرا را از اهداف این ویژه برنامه ها برشمرد و افزود : ترویج سبک زندگی فاطمی، آشنایی هرچه بیشتر با شخصیت معنوی حضرت زهرا (س)، فرهنگ عفاف و حجاب با تکیه بر آموزه های آن حضرت و تحکیم بنیان خانواده از محورهای برنامه های فرهنگی منطقه ۴است که با توجه به دستورالعمل های بهداشتی از ستاد ملی کرونا برگزار می شود.
راهنورد : با اشاره به برپایی موکب مادر سادات در سه راهی گلستان گفت : این موکب که با همکاری و مشارکت گروه‌های جهادی و مردمی برپا شده است و در قالب برنامه های فرهنگی میزبان شهروندان خواهد بود.
شایان ذکر است که این برنامه مشارکتی با همکاری معاونت فرهنگی واجتماعی منطقه ۴ ، مساجد ولایت ،ولی عصر و مسجدی الشهدا و همچنین هئیت های سجاد و ضلع الزهرا برگزار شد.

نویسنده خبر: محمود ممبینی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها