اخبار
 انتشار: 24 دی 1400
   مشاهده: 51

  بر پایی میز خدمت شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر اهواز ، مصلای مهدیه امام خمینی (ره)

به‌گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ ظهر امروز پس ‌از پایان اقامه نماز ظهر و عصر به امامت آیت‌الله العظمی موسوی نماینده ولی‌فقیه و امام ‌جمعه اهواز، میز خدمت شهرداری اهواز نیز جهت تسریع در پیگیری درخواست های شهروندان برپا شد.
فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص گفت: برپایی این‌چنین میزها و ارائه خدمات عمومی به شهروندان، باعث دلگرمی آن‌ها و تسریع در روند پیگیری مطالبات شهروندان خواهد بود.
وی با ابراز اینکه هر هفته یکی از مناطق هشتگانه شهرداری اهواز و سازمان های وابسته به نمایندگی از شهرداری کلان‌شهر اهواز در میز خدمت مصلای مهدیه امام‌خمینی حضور خواهد داشت، افزود: امروز جمعه مصادف با ۲۴ دی‌ماه، شهرداری منطقه هفت به نیابت از شهرداری اهواز جهت پیگیری مطالبات مردمی و تسریع در روند مطالبات و درخواست‌های شهروندان در این مکان حضور پیدا کرده‌ است تا بدینوسیله مشکلات مطرح‌ شده سریعاً پیگیری نماید.
این مقام مسئول ضمن اطمینان خاطر به شهروندان حاضر در این میز خدمت، اذعان داشتند: شهرداری اهواز یک نهاد مردمی است و قطعا شهروندان این را بدانند که مسائل مطرح ‌شده و درخواست‌های آن‌ها در اسرع وقت از سوی مسئولین ذی‌ربط شهرداری پیگیری خواهد شد.
شایان ‌ذکر است در پایان این میز خدمت فراوانی موضوعاتی که از سوی شهروندان محترم کلان‌شهر اهواز مطرح شد را می‌توان به لکه‌گیری، زیرسازی و آسفالت، جدول گذاری و پیاده رو سازی و کمیسیون ماده صد تقسیم کرد.
نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها