اخبار
 انتشار: 27 دی 1400
   مشاهده: 550

  برگزاری جلسه قرارگاه رسانه ای با موضوع بررسی وضعیت سامانه مدیریت شهری 137

جلسه قرارگاه رسانه ای با موضوع بررسی وضعیت سامانه مدیریت شهری 137 برگزار شد .

    سومین جلسه قرارگاه رسانه ای خادمین شهر با موضوع بررسی وضعیت سامانه مدیریت شهری 137با حضور اعضای هیئت رئیسه شورای شهر ، رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر معاون خدمات شهری شهرداری ، مدیر سامانه 137 ، اصحاب رسانه و اعضای قرارگاه برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز ، در ابتدای این جلسه میثم ایل اسکندری مدیر سامانه شهری 137 گزارشی از عملکرد این سامانه در 9 ماهه ابتدایی امسال ارائه داد و به بررسی راهکار ها و اهداف پیش روی این سامانه پرداخت . در ادامه اعضای قرارگاه رسانه ای خادمین شهر در خصوص مشکلات و راهکارهای تقویت سامانه ارتباط مدیریت شهری به منظور تسهیل استفاده مردم از این سامانه نظرات خود را ارائه و در مورد آن بحث و گفتگو کردند .حجت ا... زارع زاده نایب رئیس شورای شهر اهواز ضمن تجلیل از برگزاری این جلسه و دغدغه های موجود برای حل مشکلات مردم بیان داشت : قرارگاه رسانه ای وظیفه ی دیدبانی و پیگیری امور شهری را برعهده دارد که باید از این ظرفیت به شکل صحیح و برای پیشرفت شهر استفاده گردد.

وی افزود : مشکلات شهر را می دانیم و باید با برنامه ریزی دقیق این مسائل را از پیش رو برداریم چرا که مردم اهواز شایسته بهتر از اینها هستند. 

 

احمد سراج رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز نیز در این جلسه ضمن اشاره به سخنان رهبری عنوان کرد: صحبت های چند روز پیش رهبر انقلاب در دیدار با مسئولین چند نکته برای ما به همراه داشت، یک آنکه با مردم شفاف و صادقانه برخورد کنیم و دیگری آنکه مردم را به صحنه بیاوریم واز ظرفیت آنها استفاده نماییم .

 

وی یکی از راهکارهای بهبود وضعیت رسیدگی به درخواست های مردمی را رتبه بندی برای پاسخ دهندگان به این درخواست در مناطق مختلف شهرداری و سازمان ها دانست و گفت : این پاسخ ها و شفافیت در آمار و ارائه پاسخ ها می تواند یک گزارش عملکرد بسیار شفاف از مدیران برای محک زدن آنها باشد . ایشان در پایان ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات مجموعه 137 نسبت به تقویت سامانه در مجموعه شهرداری تاکید کردند .


نویسنده خبر: فرشته چهرازی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار