اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1400
   مشاهده: 89

  انجام 5 عملیات آتش نشانی در اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام پنج عملیات اطفا حریق و امدادی توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: یازدهم بهمن ماه سال جاری ساعت 2 و 50 دقیقه حریق منزل مسکونی در منطقه کیانشهر خیابان لاله هشت و حریق فضای سبز ساعت 10 و 58 دقیقه در مسیر اتوبان لشکر و ساعت 14 و 31 دقیقه پشت آموزش و پرورش ناحیه 2 با تلاش آتش نشانان مهار و از گسترش شعله های حریق جلوگیری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: آتش نشانان با اعزام به شهرک پیام خیابان 16 غربی یک دستگاه خودرو را که به درون چاه افتاده بود با ایمن سازی رها سازی کردند. همچنین آتش نشانان یک شهروند را که در منزل مسکونی در کوی سعدی به علت خرابی قفل درب محبوس شده بود با گشودن درب به وسیله ابزار تخصصی نجات دادند.

انجام 7 عملیات آتش نشانی در اهواز
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام هفت عملیات اطفا حریق و امدادی توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: دهم بهمن ماه سال جاری ساعت هفت و 55 دقیقه حریق ساختمان متروکه در کوی ملت خیابان 6 کارون و حریق کنتور برق منزل مسکونی ساعت 17 و 10 دقیقه در بلوارمعلم فاز 2 منازل کربن با عکس العمل سریع آتش نشانان مهار و از پیشروی حریق و بروز خسارت جدی جلوگیری شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در مناطق پادادشهر خیابان هفت غربی ، ناصرخسرو شمالی و باهنر و عملیات نجات از کابین آسانسور مسکونی در منطقه کوی 17 شهریور خیابان سه و زیتون کارمندی خیابان فتاح، 6 شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها