اخبار
 انتشار: 18 بهمن 1400
   مشاهده: 118

  انجام 8 عملیات آتش نشانی در اهواز/ نجات سه شهروند

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام هشت عملیات اطفا حریق و امدادی توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: شانزدهم بهمن ماه سال جاری ساعت 11 و40 دقیقه حریق منزل مسکونی در منطقه کمپلو خیابان کسائی نبش خیابان ادیب به علت افتادن ته سیگار بر روی موکت با حضور به موقع آتش نشانان مهار و از پیشروی حریق جلوگیری شد.
وی افزود: حریق منزل مسکونی ساعت 12 و 17 دقیقه در کوی جواهری خیابان وزیری به علت نشت گاز پیک نیک و حریق پایه برق ساعت 21 و 50 دقیقه در منطقه گلستان خیابان شهریور توسط آتش نشانان اطفا شد.
قنبری با اشاره به اعزام آتش نشانان به جاده ساحلی جنب پل سیاه تصریح کرد: یک کودک بازیگوش که در بالای درخت گیر افتاده بود توسط آتش نشانان به پایین منتقل شد.همچنین آتش نشانان در منطقه زیتون کارگری خیابان توحیدی با عوامل اورژانس 115 در جابجایی بیمار سنگین وزن همکاری کردند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهار کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در منطقه پردیس و عملیات نجات از کابین آسانسور مجتمع مسکونی در کوی ملت خیابان اقبال و خیابان شریعتی نبش سلمان فارسی سه شهروند را نجات دادند.

انجام 11 عملیات آتش نشانی در اهواز
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 11 عملیات اطفا حریق و امدادی توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: پانزدهم بهمن ماه سال جاری ساعت یک و 47 دقیقه حریق فضای سبز در منطقه زیتون کارمندی و حریق منزل مسکونی ساعت 4 و 56 دقیقه در منطقه کمپلو جنوبی به علت اتصال برق با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.
وی با اشاره به حریق نیزار ساعت 18 و 57 دقیقه در مسیر جاده ساحلی غربی جنب کتابخانه مرکزی تصریح کرد: آتش نشانان با مهار حریق نیزار دود غلیظی که مانع وضوح دید خودروهای عبوری شده بود را برطرف کردند.همچنین حریق ساختمان متروکه ساعت 22 و 10 دقیقه در منطقه آسیاباد خیابان هفت توسط آتش نشانان اطفا شد.
قنبری با اشاره به برخورد 2 دستگاه خودرو پراید ساعت 19 و 33 دقیقه در مسیر فاز یک پادادشهر پل شهدای مدافع حرم اظهار کرد: این حادثه منجر به مصدومیت رانندگان هر 2 خودرو و یک سرنشین زن شد و آتش نشانان با انجام عملیات نجات مصدومین را از اتاقک خودرو خارج و به اورژانس 115 تحویل دادند.
وی اظهار کرد: آتش نشانان با اعزام به کوی ملت خیابان 19 اقبال با ایمن سازی نشت گاز CNG خودرو تیبا را برطرف کردند. همچنین در حادثه ریزش سقف یک باب مغازه تعمیرگاه بر روی پراید در کوی علوی ، ایمن سازی لازم را انجام دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در منطقه کمپلو بین هلالی و غزنوی و پادادشهر خیابان 11 غربی و کیانپارس خیابان پهلوان غربی نبش خرداد، سه شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها