اخبار
 انتشار: 24 بهمن 1400
   مشاهده: 140

  انجام 6 عملیات اطفا حریق و امدادی با تلاش آتش نشانان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 6 عملیات اطفا حریق و امدادی طی 24 ساعت گذشته در اهواز خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری اظهارکرد: بیست و دوم بهمن ماه سال جاری ساعت سه و 32 دقیقه آتش نشانان در حادثه واژگونی خودرو پراید در منطقه کیانپارس خیابان میهن شرقی ایمن سازی لازم را انجام دادند و خودرو را به حاشیه امن مسیر منتقل کردند.ضمن اینکه خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت.
وی با اشاره به مهار حریق منزل مسکونی ساعت 16 و 30 دقیقه در منطقه گلستان خیابان اردیبهشت بین اسفند و اقبال به علت اتصال شارژ برق دستگاه اسپیکر تصریح کرد: حریق خودرو پژو پارس ساعت 19 و 16 دقیقه در مسیر عین 2 به علت اتصال برق از موتور خودرو و حریق در حیاط منزل مسکونی ساعت 20 و 17 دقیقه در منطقه کمپلو خیابان غزنوی با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور در کوی ملت نبش 19 اقبال و عملیات نجات محبوسین منزل مسکونی به علت خرابی قفل درب در مسیر جاده فرودگاه 2 شهروند را نجات دادند.

انجام ۸عملیات آتش نشانی در اهواز
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام هشت عملیات اطفا حریق و امدادی توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست ویکم بهمن ماه سال جاری ساعت یک و ۲۳ دقیقه بامداد حریق در پارکینگ مجتمع مسکونی در کوی ملت خیابان چهار عامری به علت اتصال برق نور مخفی سقف ساختمان و حریق خودرو پژو ۴۰۵ ساعت ۱۲و ۴۷ دقیقه در مسیر کمربندی شیبان به علت اتصال برق خودرو توسط آتش نشانان مهار شد.
وی با اشاره به واژگونی پراید ساعت ۱۳و ۲۸ دقیقه در خیابان اصلی کیانپارس نبش شهریور تصریح کرد؛ آتش نشانان با ایمن سازی خودرو را به حالت اولیه بازگردانده و به حاشیه امن مسیر منتقل کردند.همچنین خوشبختانه این حادثه آسیب جانی نداشت.
قنبری اظهار کرد؛ عملیاتهای مهارحریق ساختمان متروکه ساعت ۱۴و ۳۳ دقیقه در زیتون کارگری و حریق در تراس واحد مسکونی ساعت ۱۷و ۵۸ دقیقه در کوی سعدی خیابان شیراز به علت نشت گاز پیک نیک و سرایت به آبگرمکن که منجر به مصدومیت مرد ۵۶ ساله از ساکنین شده بود با موفقیت توسط آتش نشانان انجام شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان با اشاره به مهار حریق مغازه تجاری ساعت ۲۱و ۴۷ دقیقه در خیابان طالقانی اظهار کرد: آتش نشانان در عملیات نجات کابین آسانسور مجتمع مسکونی در زیتون کارمندی و کیان آباد ۲ شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها