اخبار
 انتشار: 27 بهمن 1400
   مشاهده: 95

  12 عملیات اطفا حریق و امدادی توسط آتش نشانان انجام شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 12 عملیات اطفا حریق و امدادی طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: بیست و ششم بهمن ماه سال جاری ساعت 2 و 13 دقیقه حریق کافی شاپ در مسیر بلوار پاسداران بین زاهد و زمرد به علت آتش گرفتن روغن بر روی اجاق گاز و سرایت حریق به اثاثیه با تلاش آتش نشانان مهار شد.
وی با اشاره به مهار حریق منزل مسکونی ساعت چهار و 31 دقیقه در منطقه عامری جنب پل سیاه افزود: حریق منزل مسکونی ساعت هشت و 48 دقیقه به علت روشن ماندن شعله گاز توسط آتش نشانان مهار شد. ضمن اینکه این حادثه منجر به فوت مرد 48 ساله شد.
قنبری اظهارکرد: مهار حریق منزل مسکونی ساعت 11 و 34 دقیقه به علت اتصال برق نور مخفی سقف ساختمان ، ساختمان متروکه ساعت 16و43 دقیقه در جاده ساحلی و کنتور برق ساختمان مسکونی ساعت 12و39 دقیقه در منطقه بهارستان ، انبار ضایعاتی ساعت 17 و 36 دقیقه در منطقه امام شرقی که منجر به مصدومیت یک مرد 40 ساله شده بود از دیگر عملیاتهای انجام شده توسط آتش نشانان محسوب می شوند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهارکرد: آتش نشانان در عملیات نجات از کابین آسانسور در کوی سعدی و عملیات نجات محبوسین اماکن مسکونی در مناطق پادادشهر ، باغ شیخ، کمپلو خیابان شیخ بها و خیابان بهارستان پنج شهروند را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها