اخبار
 انتشار: 04 اسفند 1400
   مشاهده: 435

  منطقه سه قهرمان جام پیشکسوتان شهرداری اهواز شد

تیم فوتبال منطقه ۳ شهرداری اهواز قهرمان اولین دوره مسابقات فوتبال جام پیشکسوتان شهرداری اهواز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز حمید رعیتی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی ورزش اجتماعی شهرداری در اختتامیه مسابقات فوتبال جام پیشکسوتان شهرداری اهواز اظهار کرد: ورزش از جمله روش های مهم تکامل جسمانی ، روانی و اجتماعی محسوب می شود، شرکت درفعالیت های ورزشی افراد را به هم نزدیک می کند راه ها و فرصت های بسیاری را برای ماهر شدن در اجتماع فراهم می آورد، به طور کلی یک فرآیند آموزشی در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی برای فرد ایجاد می کند .

وی افزود: اولین دوره مسابقات فوتبال پیشکسوتان برای افزایش روحیه نشاط و سرزندگی کارکنان بالای چهل سال شهرداری برگزار شد تا بتوانند در عرصه های مختلف اعم از کار و اجتماع فعال تر باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقات توجه بیشتر به پیشکسوتان شهرداری بوده و امیدوارم بتوانیم علاوه بر دهه فجر در مناسبت های دیگر مانند عید سعید غدیر و نیمه شعبان این مسابقات را برگزار کنیم.

رعیتی با اشاره به فضای شاد و همدلی حاکم بر مسابقات گفت: این مسابقات با حضور ۱۲ تیم از معاونت ها ، سازمان ها و مناطق شهرداری اهواز طی دو هفته برگزار شد و در نهایت تیم منطقه ۳ شهرداری توانست مقام قهرمانی را کسب کند و تیم های معاونت فرهنگی و منطقه ۱ رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

وی تاکید کرد: ان شالله بتوانیم با عملکرد و تلاش خود سبب افزایش روحیه نشاط و سرزندگی ابتدا در شهرداری و سپس در مردم و اجتماع افزایش پیدا کند

گفتنی است در پایان به تیم های برتر علاوه بر جام قهرمانی جوایزی نیز اهدا شد.

نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها