اخبار
 انتشار: 12 اسفند 1400
   مشاهده: 276

  شهردار اهواز : با خدمات رسانی به موقع، احساس امیدواری و باور پذیری به آینده را در شهروندان تقویت کنیم

به گزارش اداره ارتباطات سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ، صبح امروز پنجشنبه 12 اسفند ماه 1400 رضا امینی شهردار اهواز به همراه سرپرست حوزه دفتر شهردار، معاون مالی اقتصادي، معاون فنی عمرانی و مدیران مناطق و معاونان از سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز دیدن کرد.

در این بازدید میدانی، شهردار اهواز از نزدیک در جریان وضعیت ناوگان و بخش خودرویی سازمان خدمات موتوری شهرداری قرار گرفت.

رضا امینی پس از پایان این بازدید در نشستی به اهمیت و جایگاه سازمان خدمات موتوری به عنوان تامین کننده ماشین آلات شهرداری اهواز پرداخت و گفت: با همت و تلاش مضاعف در پی احیای سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز و توسعه ناوگان خودرویی آن هستیم.

شهردار اهواز اظهار کرد: بنا داریم به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت اموال شهرداری اهواز ، تمام ماشین آلات قابل بهره برداری سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز را بازسازی و تعمیر نماییم و آنچه که این روزها در جمع آوری زباله در سطح منطقه 6 مشاهده می شود نشان می دهد سازمان خدمات موتوری می تواند در مواقع لازم به عنوان سازمان پشتیبان شهرداری از ظرفیت دارایی های خود به نفع رفاه عمومی مردم استفاده نماید.

امینی همچنین گفت : تا قبل از پایان سال جاری ، هر یک از مناطق هشت گانه شهرداری اهواز و سازمان ها که دارای خودروهای بلا استفاده هستند ، با اطلاع رسانی به دفتر شهرداری اهواز و انجام فرایندهای قانونی ، تعمیر شوند و از آنها در سازمان خدمات موتوری، استفاده شود.

امینی افزود : با وجود دو سازمان مهم خدمات موتوری و عمران نباید در زمینه تامین ماشین الات دچار دغدغه و کمبود باشیم و این نقصان باید برای همیشه در شهرداری اهواز رفع گردد.

امینی در بخش دیگر سخنان خود به تشدید نظارت و کنترل بر اموال شهرداری اهواز اشاره کرد و گفت: به همه مدیران شهری تذکر می دهم هر آنچه در اختیار شماست به امانت گذاشته شده است و به دقت مورد بازرسی و نظارت قرار می گیرد و اگر در این رابطه کوتاهی صورت گیرد حتما رسیدگی و اقدامات قانونی انجام خواهد شد.

شهردار اهواز گفت : باید در مسیری قدم بگذاریم که اشتغال در شهرداری اهواز به افتخار و سعادت ناشی از رضایت مردم بدل گردد و این مهم با همت و همدلی کارکنان بدست می آید.

امینی عنوان کرد: هر کدام از کارکنان شهرداری باید سهم و نقش خود را در خدمات رسانی مطلوب و شایسته به مردم ایفا نمایند تا سبب ایجاد احساس امیدواری و باورپذیری به آینده شهر اهواز گردد.

شهردار اهواز با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز به مدیران شهرداری اهواز گفت: تا پیش از آغاز سال جدید پروژه های اصلاح وضعیت آسفالت معابر شهری و جدول ها را به پایان برسانید تا مردم در آغاز سال جدید چهره قابل قبولی از شهر اهواز را شاهد باشند.

شهردار اهواز در سخنان پایانی خود به اعیاد شعبانیه اشاره کرد و آماده سازی و آذین بندی شهر را به نحو شایسته خواستار شد.

پیش از آغاز سخنان شهردار اهواز ، اسماعیل آخوند شوشتری، مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز ضمن خیر مقدم به شهردار اهواز ، مدیران مناطق و معاونان به تشریح اقدامات و عملکرد سازمان خدمات موتوری پرداخت.

شوشتری گفت : تمام تلاش ما این است که وضعیت گذشته سازمان را بهبود بخشیم و تحقق این امر نیازمند زمان، هزینه و مساعدت شهرداری اهواز است.

شوشتری در ادامه سخنان خود بیان کرد: تقویت و توسعه بخش اجرایی سازمان باعث افزایش ظرفیت خدمات رسانی و توسعه رفاه عمومی شهروندان می گردد و در این زمینه مصمم هستیم بر اساس اهداف سازمانی گام های موثری برداریم.
وی در ادامه گفت : سازمان خدمات موتوری از مناطق شهرداری اهواز در حدود 100
میلیارد ریال طلب دارد که حاصل خدمات و فعالیت های انجام شده در بخش های عمرانی و خدمات شهری در سال های گذشته است که پرداخت آنها می تواند کمک قابل توجهی به توسعه سازمان نماید.

مدیر عامل اظهار کرد : در طرح ده روزه پاکسازی معابر و نظافت شهری ، توانستیم از ظرفیت بخش خصوصی بهره برداری نماییم و با به کار گیری 15 دستگاه کمپرسی ساختمانی ، پسماندهای ساختمانی رها شده در سطح شهر را جمع آوری نماییم.

مدیر عامل افزود : طی روزهای نخستین اجرای طرح در محله زردشت اهواز بیش از 300 سرویس پسماند ساختمانی رها شده در زیر گذر جانباز را پاکسازی و به محل های مجاز انتقال دادیم و این اقدامات را در محله های دیگر شهر اهواز نیز به انجام رساندیم.

شوشتری در پایان از حمایت های شهردار اهواز و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز تشکر و قدردانی نمود.
نویسنده خبر: احسان سنجری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها