اخبار
 انتشار: 21 اسفند 1400
   مشاهده: 211

  گزارشی از فعالیتهای شبانه روزی سازمان عمران در سطح شهر

مدیر عامل سازمان عمران گفت : فعالیت کارخانه های آسفالت و اکیپهای اجرایی این سازمان بی وقفه و به صورت شبانه روزی در حال انجام است.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان عمران ، سعید سعیدی افزود : با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار و آغاز سال جدید ، فعالیتهای این سازمان نیز با سرعت بیشتر و بصورت شبانه روزی در حال انجام است.
وی در ادامه گفت : از عملیاتهای تراش آسفالت فرسوده که در سطح شهر انجام گردیده می توان به خیابان ایدون حدفاصل خیابان 13 الی 20 کیانپارس ، خیابان کمپانی حدفاصل خیابان 13 الی 19 پادادشهر ، بلوار سردار سلیمانی روبروی کوی فرهنگیان ، باند کندرو کوی سیاحی از سمت عین دو و همچنین بلوار مدرس حدفاصل پل ولایت تا میدان 4اسب اشاره کرد.
وی عنوان کرد : از جمله عملیاتهای اجرای آسفالت نیز که در هفته گذشته توسط این سازمان انجام شد می توان به زیرگذر پل پنجم ، جاده کمربندی کوی ملاشیه و بلوار 44 متری کیانشهر اشاره کرد.
سعیدی در ادامه افزود : از دیروز نیز عملیات قیرپاشی و آسفالت کوی طلاب واقع در پردیس آغاز شده و همچنین قیرپاشی و آسفالت خیابان ایدون در کیانپارس هم امروز آغاز می گردد.
وی در انتها گفت : این سازمان با توجه به توان و تجربه کافی و نیروی کارآمد ، اجرای عملیات زیرسازی نوارهای حفاری دفع آبهای سطحی که در سطح شهر انجام شده را به عهده گرفته و تا کنون خیابانهای اصلی زیباشهر ، خیابان سوره در فاز یک پاداد ، خیابان 10 مدرس روبروی بهشت آباد ، خیابان مجاهدین ، مهربند و کافی در کوی یوسفی ، خیابان قنادان و گندمی ، بلوار نواب ، بلوار دعبل خزاعی و رسالت یکم را به اتمام رسانده و آماده عملیات قیرپاشی و آسفالت نموده است. علاوه بر زیرسازی نوارهای حفاری ، زیرسازی جاده مسیر زردشت تا زیرگذر پل جانباز نیز به این سازمان واگذار گردیده که در حال انجام می باشد.


نویسنده خبر: محمدرضا رشیدبوستانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها