اخبار
 انتشار: 04 اردیبهشت 1401
   مشاهده: 82

  روز پر کار آتش نشانان اهوازی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام ۱۰ عملیات اطفا حریق و امدادی در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: سوم اردیبهشت ماه سال جاری ساعت ۰۶ و ۵۱ دقیقه حریق منزل مسکونی در منطقه مهدیس و حریق مسکونی ساعت ۱۴ و ۰۶ دقیقه در منطقه سپیدار با حضور به موقع آتش نشانان اطفا شد.
وی افزود: عملیات مهار حریق منزل مسکونی ساعت ۱۹ و ۰۵ دقیقه در منطقه زیتون کارمندی به علت اتصال سیم سیار، خودروی ۴۰۵ ساعت ۱۹ و ۲۹ دقیقه در فرهنگشهر به علت نشت گاز LPG، منزل مسکونی ساعت ۲۱ و ۳۹ دقیقه به علت اتصالی برق لامپ اتاق خواب در منطقه کوی علوی خیابان کارون و حریق انبار در ساعت ۲۱ و ۵۴ دقیقه به علت پرتاب شی آتش زا در گلستان خیابان اسفند، ساختمان مسکونی در ساعت ۲۲ و ۰۱ دقیقه به علت اتصالی پریز برق در مسیر تصفیه نیشکر با تلاش و شجاعت آتش نشانان اطفا شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان در عملیات ایمن سازی نشت گاز CNG از خودر، نجات محبوسین درون آسانسور و حبس شدگان درون منزل در مناطق عامری، کوروش و زیتون کارمندی شهروندان را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها