اخبار
 انتشار: 07 اردیبهشت 1401
   مشاهده: 247

  سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز: شفافیت،عدالت و صداقت سه اولویت مهم حوزه شهرسازی شهرداری است

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در دیدار با رییس اداره کمیسیون ماده صد شهرداری و دبیران مناطق هشتگانه از شفافیت، عدالت و صداقت به عنوان اولویت های کاری خود نام برد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، هدایت اله زارع زاده ضمن تشکر از زحمات و تلاش های مجموعه اداره کمیسیون ماده صد و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: به امید خدا فصل جدیدی از حرکت و تلاش و نوآوری در حوزه ی شهرسازی آغاز شده و با کمک همه ی صاحبنظران و متخصصین این حوزه مسیر جدیدی در ارائه خدمات صادقانه به شهروندان پیش رو خواهیم داشت.

وی در ادامه به آسیب شناسی موضوعات تخصصی این حوزه پرداخت و گفت: در فصل خدمت باید شفافیت، عدالت وصداقت سرلوحه کار همه دست اندرکاران حوزه شهرسازی و معماری در اهواز قرار گیرد و ما در شهرداری بعنوان بخش مهمی از فرایند های کاری این حوزه در مقام سیاست گذاری، راهبری، نظارت و کنترل باید با تمام توان و ظرفیت برای بهبود شرایط و ارتقاء شاخص ها تلاش کنیم.
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری با بیان اینکه درفعالیت های ساخت و ساز شهری بخش عمده اجرا در دست بخش خصوصی است، لزوم توجه ویژه بخش خصوصی به ضوابط و مقررات را بسیار ضروری دانست و گفت: ضمن اعلام حمایت و استقبال از سازندگان مسکن و ساختمان، امیدواریم که مجموعه سازندگان نیز رعایت قوانین و مقررات را به عنوان سرلوحه کار خود داشته باشند.

زارع زاده با اشاره به اهمیت نقش آموزش در همه بخش ها بویژه حوزه معاونت شهرسازی و معماری اذعان کرد: توجه به آموزش پرسنل در بخش معماری و شهرسازی و دانش افزایی نیروهای جوان و متعهد و علاقمند یکی از اجزای مهم برنامه های کاری ماست که امیدواریم به شکل مطلوبی انجام شود.

وی ضمن تاکید بر نقش نظارتی شهرداری، ضرورت انسجام در فعالیتهای نظارتی میان حوزه ی معاونت شهرسازی و معاونت خدمات شهری را بسیار ضروری توصیف کرد.
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری در پایان اعلام کرد: نشست های هم اندیشی با رده های مختلف سازمانی و حضور میدانی در مناطق شهرداری بمنظور ارتباط نزدیک با شهروندان و کارکنان در برنامه های مستمر معاونت قرار خواهد داشت.

گفتنی است در این جلسه عشیری رییس اداره کمیسیون ماده صد شهرداری و نمایندگان مناطق هشتگانه به ارائه گزارش عملکرد اقدامات کمیسیون در مناطق و طرح موضوعات تخصصی مرتبط با حوزه کاری پرداختند و سپس حاضرین در خصوص راهکارهای کاهش تخلفات ساخت و ساز نیز بحث و تبادل نظر کردند.

نویسنده خبر: امین عنایتی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها