اخبار
 انتشار: 07 اردیبهشت 1401
   مشاهده: 494

  سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز: شفافیت،عدالت و صداقت سه اولویت مهم حوزه شهرسازی شهرداری است

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز در دیدار با رییس اداره کمیسیون ماده صد شهرداری و دبیران مناطق هشتگانه از شفافیت، عدالت و صداقت به عنوان اولویت های کاری خود نام برد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، هدایت اله زارع زاده ضمن تشکر از زحمات و تلاش های مجموعه اداره کمیسیون ماده صد و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: به امید خدا فصل جدیدی از حرکت و تلاش و نوآوری در حوزه ی شهرسازی آغاز شده و با کمک همه ی صاحبنظران و متخصصین این حوزه مسیر جدیدی در ارائه خدمات صادقانه به شهروندان پیش رو خواهیم داشت.

وی در ادامه به آسیب شناسی موضوعات تخصصی این حوزه پرداخت و گفت: در فصل خدمت باید شفافیت، عدالت وصداقت سرلوحه کار همه دست اندرکاران حوزه شهرسازی و معماری در اهواز قرار گیرد و ما در شهرداری بعنوان بخش مهمی از فرایند های کاری این حوزه در مقام سیاست گذاری، راهبری، نظارت و کنترل باید با تمام توان و ظرفیت برای بهبود شرایط و ارتقاء شاخص ها تلاش کنیم.
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری با بیان اینکه درفعالیت های ساخت و ساز شهری بخش عمده اجرا در دست بخش خصوصی است، لزوم توجه ویژه بخش خصوصی به ضوابط و مقررات را بسیار ضروری دانست و گفت: ضمن اعلام حمایت و استقبال از سازندگان مسکن و ساختمان، امیدواریم که مجموعه سازندگان نیز رعایت قوانین و مقررات را به عنوان سرلوحه کار خود داشته باشند.

زارع زاده با اشاره به اهمیت نقش آموزش در همه بخش ها بویژه حوزه معاونت شهرسازی و معماری اذعان کرد: توجه به آموزش پرسنل در بخش معماری و شهرسازی و دانش افزایی نیروهای جوان و متعهد و علاقمند یکی از اجزای مهم برنامه های کاری ماست که امیدواریم به شکل مطلوبی انجام شود.

وی ضمن تاکید بر نقش نظارتی شهرداری، ضرورت انسجام در فعالیتهای نظارتی میان حوزه ی معاونت شهرسازی و معاونت خدمات شهری را بسیار ضروری توصیف کرد.
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری در پایان اعلام کرد: نشست های هم اندیشی با رده های مختلف سازمانی و حضور میدانی در مناطق شهرداری بمنظور ارتباط نزدیک با شهروندان و کارکنان در برنامه های مستمر معاونت قرار خواهد داشت.

گفتنی است در این جلسه عشیری رییس اداره کمیسیون ماده صد شهرداری و نمایندگان مناطق هشتگانه به ارائه گزارش عملکرد اقدامات کمیسیون در مناطق و طرح موضوعات تخصصی مرتبط با حوزه کاری پرداختند و سپس حاضرین در خصوص راهکارهای کاهش تخلفات ساخت و ساز نیز بحث و تبادل نظر کردند.

نویسنده خبر: امین عنایتی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار