اخبار
 انتشار: 17 اردیبهشت 1401
   مشاهده: 89

  نحوه واریز سهمیه سوخت افزایشی در کارت فعالین حمل و نقل بار درونشهری و حومه

     به نقل از واحد ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری اهواز دکتر رمضان سواری رئیس این سازمان اظهار داشت: دریافت سهمیه سوخت بنزین فعالین ناوگان حمل و نقل بار درونشهری در گرو صدور پروانه های (اشتغال، فعالیت و بهره برداری شرکت ها) از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درونشهری و حومه شهرداری اهواز منوط به ثبت مشخصات رانندگان و ناوگان مورد استفاده در سامانه مدیریت حمل و نقل عمومی(utcms.ir) موثر و اجرایی خواهد بود.


وی ادامه داد: اخذ پروانه فعالیت و اشتغال و بهره برداری از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری اهواز، با استناد به ماده 9 قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت و دستور العمل بار درون شهری و حومه اشعار میدارد شرکت ها و مالکان ناوگان حمل و نقل بار می توانند با مراجعه به سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری ها شهرهای خود متناسب با رسته فعالیت خود مجوز مرتبط دریافت نمایند.


وی در خصوص شرایط کلی اخذ پروانه فعالیت از سازمان گفت: شرایط دریافت پروانه های فعالیت، اشتغال و بهره برداری از سازمان به استناد فصل 4 دستور العمل مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه، مستلزم اخذ پروانه های یاد شده از سازمان می باشند.


وی ادامه داد: شرایط کلی اخذ پروانه فعالیت عبارتند از:
1- ثبت نام در سامانه utcms.ir با ارائه مدارک فردی و خودرویی 2- ارائه سند مالکیت یا هرگونه مدرک مبنی بر مالکیت وسیله نقلیه 3- ارائه کارت معاینه فنی متناسب با کاربری خودرو 4- دارا بودن تجهیزات ایمنی حمل و نقل بار درون شهری 5- ارائه بیمه نامه شخص ثالث و سایر بیمه های الزام آور وسیله نقلیه باربر مربوطه. 5- ارائه تعهدنامه و سپردن تضامین لازم 6- نصب تجهیزات هوشمند یا تکمیل تعهدنامه نصب آن. 6- و در خاتمه پرداخت هزینه های مرتبط با صدور پروانه فعالیت.
 

نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها