اخبار
 انتشار: 18 اردیبهشت 1401
   مشاهده: 255

  پاسخگویی حوزه شهرسازی و معماری به شهروندان در نمازجمعه

زارع زاده سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اهواز با همراهی مدیران ارشد مجموعه در میز خدمت نماز جمعه این هفته اهواز حضور یافته و پاسخگوی مطالبات و در خواست های شهروندان بودند.

به گزارش سایت شهرداری اهواز، سرپرست معاونت شهرسازی و معماری پس از این دیدار ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: پیرو برنامه حضور مدیران دستگاههای مختلف اجرایی از قبیل شهرداری ها، این هفته طبق برنامه زمان بندی نوبت به حوزه معاونت شهرسازی و معماری رسید که در میز خدمت حضور یافته و مشکلات و نکات شهروندان را بشنوند.

هدایت الله زارع زاده ادامه داد: پس از استماع مشکلات مردمی هر یک از آنها به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای برطرف کردن آنها به زیرمجموعه ابلاغ شد.

وی افزود: بیشتر این درخواستها در زمینه مسایلی همچون آرای کمیسیون ماده صد، تعریض معابر شهری، لزوم احداث پارکینگ های طبقاتی و نیاز به همسان سازی پیاده روها در هسته مرکزی شهر بود.

سرپرست معاونت شهرسازی و معماری ادامه داد: برخی دیگر از درخواست ها مربوط به حوزه های دیگر شهرداری بود که این موارد نیز جهت اقدام به مبادی مربوط ارجاع خواهد شد.

هدایت الله زارع زاده در پایان گفت: ملاقات های عمومی یکی از برنامه های اینجانب خواهد بود و این ملاقات ها در فواصل زمانی کوتاه در معاونت شهرسازی و معماری مرکز و مناطق هشتگانه انجام می شود.

گفتنی است در این ملاقات عمومی مدیران ارشد حوزه معاونت شهرسازی و معماری شامل عبدالامیر بیت سیاحی مدیرکل شهرسازی، علیرضا امین راد مدیرکل دفتر طرح های توسعه شهری، علی عشیری رییس اداره کمیسیون ماده صد و سیدعلی عسکری سرپرست مدیریت طراحی شهری و معماری نیز حضور داشتند.


نویسنده خبر:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها