اخبار
 انتشار: 21 اردیبهشت 1401
   مشاهده: 169

  مسدود شدن مسیر اتوبان گلستان علت افزایش زمان انتظار مسافر است

به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز علت اصلی افزایش زمان انتظار مسافر در مسیر منتهی به خطوط گلستان جایگزینی جاده ساحلی جهت عبور و مرور است.
محمد نصیری فر مدیر اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت : تخریب و گود برداری در اتوبان گلستان بین میدان دانشگاه و خیابان رفیش ، بمنظور انتقال خطوط آب ، فاضلاب و گاز منجر به مسدود شدن این مسیر و جایگزینی بلوار ساحلی برای دسترسی به منطقه گلستان شده است .
نصیری فر افزود : متاسفانه با توجه به ترافیک شدید در جاده ساحلی خصوصاً در زمان پیک تردد صبحگاهی و عصرگاهی و طولانی شدن مسیرهای دسترسی به مناطقی همچون پردیس ، بقایی ، شهرک برق ، سعدی ، بهارستان ، مجاهد ، شهرک دانشگاه ، کوی معین زاده ، دانشگاه های آزاد و پیام نور و ... زمان انتظار مسافر را به اوج خود رسانده که اتلاف وقت و هزینه و نارضایتی را بهمراه داشته است.
وی ضمن عذرخواهی از شهروندان مناطق منتهی به اتوبان گلستان خاطرنشان کرد : این مشکل که فقط در مسیر رفت بوجود آمده ، ایستگاه های بین میدان دانشگاه تا میدان گلستان را تعطیل کرده و شهروندان را دچار مشکل اساسی نموده است که امیدواریم با اتمام زودهنگام این پروژه ، مشکل تردد شهروندان پایان پذیرد .

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها