اخبار
 انتشار: 09 خرداد 1401
   مشاهده: 120

  معاون خدمات شهری شهرداری اهواز: ضرورت ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه و تره بار در اهواز

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز:
ضرورت ساماندهی وانت بارهای عرضه میوه و تره بار در اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اهواز علی اصغر اسداللهی معاون خدمات شهری در جلسه ای با محوریت بررسی راهکارهای مناسب جهت ساماندهی وانت بارها طی سخنانی اظهار کرد : ساماندهی وضعیت وانت‌بارها یکی از درخواست‌ها و مطالبات شهروندان اهوازی است که بایستی مورد اهتمام مجموعه مدیریت شهری باشد.

اسدالهی گفت :ساماندهی وانت‌بارها علاوه بر رفع آلودگی‌های بصری و رفع مشکلات ترافیکی نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ شهری و کاهش مشکلات ناشی از بهم‌ریختگی فضای شهر خواهد داشت.

وی افزود: با معضلات و پدیده‌های اجتماعی باید عالمانه برخورد کرد و از این رو سیاست مدیریت شهری ساماندهی وانت‌بارهاست و نه برخورد حذفی با آن‌ها.

معاون خدمات شهری شهرداری توضیح داد: راه‌اندازی بازارچه‌های هفتگی، فصلی و استفاده از ظرفیت‌های مناطق می‌تواند وضعیت فعلی را در کوتاه‌مدت بهبود بخشد.

وی در ادامه بیان کرد :ساماندهی وانت‌بارها یک کار بین بخشی است و امیدواریم با حمایت راهنمایی و رانندگی شاهد رفع این معضل باشیم.

اسداللهی با اشاره به این که مردم نیز در رفع مشکل وانت بارها با شهرداری و سایر دستگاه ها همکاری داشته باشند بیان کرد : طیف زیادی از مردم از این وانت بارها خرید می کنند و مردم باید در طرح های ویژه ساماندهی وانت بارها با ما همراه باشند .
وی در پایان گفت : فراوانی بازارچه‌های میوه و تره بار و افزایش دسترسی مردم ساکن در محلات به مایحتاج عمومی می‌تواند اقبال به وانت‌بارها را کاهش دهد.


نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها