اخبار
 انتشار: 19 خرداد 1401
   مشاهده: 179

  بازدید مدیر منطقه ۷ از سایت اداری و نحوه عملکرد کارکنان این منطقه

بازدید مدیر منطقه هفت از سایت اداری این مجموعه
به ‌گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ صبح روز چهارشنبه هجدهم خردادماه، فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در راستای رسیدگی به درخواست‌های ارباب‌رجوع و تکریم شهروندان از سایت اداری و نحوه عملکرد کارکنان این منطقه بازدید به عمل آورد.

وی در این بازدید خطاب به کارکنان شهرداری منطقه هفت اذعان‌داشت: رسیدگی و پیگیری درخواست‌های شهروندان را در اولویت‌های کاری خود قرار دهند و نهایت همکاری را با ایشان داشته باشند.

این مقام مسئول در ادامه خواهان همکاری همه‌جانبه کارکنان شهرداری منطقه هفت با مراجعه‌کنندگان و ارباب‌رجوع شد و اظهار داشت: درب اتاق بنده به‌ عنوان مدیر منطقه به روی تمامی شهروندان و مراجعه‌کنندگان محترم باز است و هرکدام از عزیزان که خواسته‌ای داشته باشند و در توانمان باشد، قطعا در جهت حل و فصل آن قدم خواهیم برداشت.

نجف پور در پایان خاطرنشان ساخت: با توجه به بسته حمایتی ستاد کرونا و ابلاغ مصوبه شورای اسلامی کلان‌شهر اهواز، کلیه کسبه گروه‌های صنفی ۲،۳ و ۴ می‌توانند تا تاریخ پانزدهم تیرماه سال جاری با پرداخت عوارض کسب و پیشه خود از تخفیف به نرخ سال ۱۳۹۸ بهره‌مند شوند، لذا از تمامی کسبه شاغل در سطح منطقه هفت خواستاریم تا هرچه سریع‌تر جهت بهره مندی از این موضوع هر چه سریعتر به شهرداری منطقه مراجعه نمایند.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار