اخبار
 انتشار: 22 خرداد 1401
   مشاهده: 138

  بازدید معاون مالی و اقتصادی شهرداری کلانشهر اهواز از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز ، صبح امروز دکتر آذزبایجانی معاون مالی و اقتصادی شهرداری کلانشهر اهواز به همراه خانم عالیپور مدیر درآمد شهرداری اهواز به اتفاق خانم سالمی از سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز بازدید به عمل آوردند.
دکتر سواری رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز به همراه معاونین و مسئولین سازمان ضمن عرض خوش آمد گویی خدمت میهمانان، در خصوص اهم مشکلات سازمان با معاون مالی و اقتصادی شهرداری کلان شهر اهواز وارد مذاکره شده و در مورد موانع در مسیر راهکارهای درآمدی به منظور رسیدن به درآمد پایدار جلسه ای برگزار شد. که بیش از 2 ساغت به طول انجامید و پس از تبادل نظر در خصوص موضوعات مطرح شده.
آقای آذربایجانی معاون مالی و اقتصادی در خصوص رفع موانع و مشکلات فراخوان سامانه باربرگ قول مساعد داد و گفت، که این موضوع را در دستورکار خود جهت تسریع در اجرا قرار داده.
و مقرر گردید این جلسات بصورت ماهیانه در مرکزسازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری اهواز تا رفع موانع و گزارشگیری از روند پیشرفت کار برگزار گردد.
جلسه با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد خاتمه یافت.

نویسنده خبر: فریدون شمعون زاده
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها