اخبار
 انتشار: 23 خرداد 1401
   مشاهده: 200

  رویکرد جدید سازمان عمران در تنوع خدمات رسانی به شهروندان

مدیر عامل سازمان عمران گفت : جهت توانمندسازی مناطق هشتگانه و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گرامی ، این سازمان با عملکردی متفاوت و رویکردی جدید پا به عرصه خدمات رسانی گذاشته است.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان عمران ، سعید سعیدی افزود : در سال جاری علاوه بر عملیاتهای تولید و اجرای آسفالت معابر که از عمده کارهای ذاتی این سازمان می باشد ، وارد فاز جدیدی از خدمات رسانی گردیده که شامل انجام عملیات زیرسازی و همچنین اصلاح و ترمیم زیرسازی معابری که دچار تخریب یا فرسودگی شده می باشد که این امر سبب کاهش بسیاری از مشکلات اجرایی مناطق هشتگانه شده است.
سعیدی در ادامه عنوان کرد : از جمله محلهایی که این سازمان تا بحال عملیات زیرسازی و اصلاح زیرسازی را انجام داده و یا در حال انجام آن می باشد می توان به خیابانهای کوی ملاشیه واقع در منطقه 5 ، خیابانهای کوی عین دو واقع در منطقه 6 ، خیابانهای بسیجیان کوی کیانشهر و اصلاح هندسی بلوار شهید هاشمی واقع در منطقه 2 و نیز میدان ورودی آرامستانها در منطقه 8 با مساحت کلی 50 هزار مترمربع اشاره کرد.
وی در انتها نیز گفت : این سازمان با تکیه بر توان فنی پرسنل پرتلاش خود آمادگی انجام پروژه های بزرگ عمرانی سطح شهر و حومه آن را دارد که می تواند سهم بسزایی در عمران و آبادانی شهر اهواز داشته باشد.
 


نویسنده خبر: محمدرضا رشیدبوستانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها