اخبار
 انتشار: 24 خرداد 1401
   مشاهده: 71

  دیدار شهروندان با مدیر منطقه هفت

مطابق با دوشنبه های هر هفته امروز ۲۳ خردادماه نیز ملاقات عمومی مدیر منطقه هفت در دفتر مدیریت این منطقه با حضور معاونین اجرایی و برخی از شهروندان برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این جلسه که با حضور معاونین اجرایی برگزار شد افزود: هدف از برگزاری این جلسه اطلاع از مشکلات مطروحه شهروندان و رفع و رجوع آن در اسرع وقت می باشد.
وی با اذعان به اینکه با آغوش باز از انتقادات و پیشنهادات استقبال میکنیم و از راهکارهای مفید برای رفع مشکلات شهروندان بهره لازم را خواهیم برد، اظهار کرد: این منطقه روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت هشت صبح با حضور معاونین و مدیران اجرایی آماده پیگیری مطالبات شهروندان و تسریع در روند امور خواهد بود.
نجف پور در ادامه توضیح داد: کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش این منطقه آمادگی لازم را دارند تا بتوانند گره ای از مشکلات شهروندان محترم باز کنند.
مدیر منطقه هفت در پایان خاطرنشان کرد: از همکاری و مساعدت شهروندان در اجرای هر چه بهتر امور تقدیر و تشکر میکنم و به امید خدا این موضوعات در اسرع وقت پیگیری و حل و فصل خواهند شد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها