اخبار
 انتشار: 24 خرداد 1401
   مشاهده: 80

  اجرای برنامه‌های فرهنگی در منطقه هفت قوت می‌گیرد

به‌ گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ صبح روز دوشنبه بیست و سوم خردادماه، فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت به همراه سرهنگ عزیز سرکلانتر شرق اهواز، زواره‌ای فرمانده پایگاه بسیج حوزه سه شهری، حجت الاسلام عیدانی معاون فرهنگی پایگاه حوزه سه شهری، مرجان موسوی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه هفت و میلاد معصومی مدیر روابط ‌عمومی این منطقه، جلسه‌ای را در خصوص اجرای برنامه‌های فرهنگی و آموزش شهروندی در سطح منطقه هفت برگزار نمودند.
فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این جلسه عنوان کرد: عدم هماهنگی بین حوزه‌های مختلف اعم از عمرانی، آموزشی و اجرایی باعث شده‌ است تا پروژه‌های اجرا شده در سطح مناطق محروم به‌کندی پیش برود.
وی در این خصوص توضیح داد: شهرداری منطقه هفت با توجه به بودجه عمرانی اش در سال گذشته پروژه‌هایی را در سطح محلات محروم این منطقه از قبیل کوی آل صافی و کوی رمضان اجراء نموده‌ است.
این مقام مسئول آموزش فرهنگ شهروندی را حلقه مفقوده در سطح منطقه هفت دانست و اظهار داشت: عدم آموزش صحیح شهروندان از سوی سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه اعم از شهرداری، پایگاه‌های فرهنگی بسیج و سایر ارگان‌ها باعث شده ‌است تا بسیاری از پروژه‌ها و یا اموال عمومی در سطح این منطقه عمر کمتری نسبت به سایر مناطق داشته باشند.
نجف پور اذعان‌ داشت: به‌طور مثال شهرداری منطقه هفت روزانه چهار مرتبه زباله‌ها را از سطح محلات جمع‌آوری می‌کند و این‌ موضوع علاوه ‌بر اتلاف زمان باعث افزایش هزینه‌های این منطقه نیز می‌شود که می‌توان آن‌ها را در راستای ایجاد پروژه‌های رفاهی جهت استفاده شهروندان در سطح منطقه استفاده نمود.
مدیر منطقه هفت در پایان با اشاره به اینکه در سال جاری یکی از اولویت های این منطقه قوت گرفتن اقدامات فرهنگی است، خاطرنشان ساخت: به یاری خداوند متعال و با همکاری پایگاه‌های فرهنگی بسیج مساجد و همچنین سایر ارگان‌هایی که می‌توانند در زمینه آموزش فرهنگ شهروندی در کنار شهرداری باشند، بتوانیم پروژه‌های درخور و شایسته و آنچه که حق مسلم شهروندان این منطقه است را با ایجاد و بسترسازی کارهای فرهنگی در سطح منطقه هفت اجرا و به بهره برداری برسانیم.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها