اخبار
 انتشار: 29 خرداد 1401
   مشاهده: 109

  بررسی نحوه انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی تعدادی از چراغ های راهنمایی در سطح شهر اهواز

جلسه بررسی انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی تعدادی از چراغ های راهنمایی در سطح شهر اهواز به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز برگزار شد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه یررسی انجام تغییرات در هندسه و فاز بندی چراغ های راهنمایی میدان نخل و نیز تقاطع خیابان شهید چمران و خیابان سیزده کیانپارس به ریاست معاون حمل و نقل و ترافیک و با حضور نماینده پلیس راهور کلانشهر اهواز، مدیر دفتر مطالعات و طراحی، مدیر کنترل ترافیک و جمعی از مدیران مربوطه در دفتر این معاونت، برگزار شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز اظهار داشت: در این نشست، مقرر شد به صورت مقدماتی فاز بندی چراغ راهنمایی تقاطع خیابان شهید چمران و خیابان سیزده کیانپارس به صورت شمال به جنوب و شرق، جنوب به شمال و غرب و نیز شرق به غرب و جنوب، تغییر یابد.

 عبدالامیر مجدم افزود: همچنین معین شد مسدودسازی مسیر غرب به شمال در میدان نخل انجام گردد و مسیرهای جاده ساحلی شرقی به بلوار ملیراه و دوربرگردان زیر پل شهید کجباف به عنوان مسیرهای جایگزین مورد بهره برداری قرار گیرند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان تاکید کرد: هرچه سریعتر اقدامات لازم جهت انجام تغییرات در فازبندی چراغ های راهنمایی تقاطع خیابان بهبهانی و خیابان اباذر، خیابان شریعتی و خیابان اباذر و نیز خیابان شهید چمران و خیابان پهلوان انجام گیرد.


نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها