اخبار
 انتشار: 31 خرداد 1401
   مشاهده: 154

  سازمان عمران بازوی پرتوان شهرداری در عمران و آبادانی شهر

مدیر عامل سازمان عمران گفت : استفاده از پتانسیل بالا و کلیه ظرفیتهای موجود در سازمان عمران در پروژه های عمرانی سطح شهر ، رضایت و اعتماد شهروندان به کل مجموعه شهرداری را بهمراه خواهد داشت.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان عمران ، سعید سعیدی افزود : با توجه به اینکه در کلیه کلانشهرها ، سازمان عمران بعنوان بازوی پرتوان شهرداری ها عمل می نماید ، این سازمان نیز با در اختیار داشتن دو کارخانه تولید آسفالت و همچنین کارخانه تولید بتن با عیار استاندارد و آزمایشگاه مجهز نیز از این امر مستثنی نبوده و امیدوار است با افزایش چشمگیر حجم کار ، رضایت شهروندان را جلب نماید.
سعیدی در ادامه عنوان کرد : این سازمان علاوه بر فعالیت در حوزه تولید و اجراء آسفالت و بتن ، با پشتوانه نیروی متخصص و پشتکار پرسنل پرتلاش خود آمادگی اجرای پروژه های عمرانی از جمله عملیات های زیرسازی ، جدول کشی ، نورپردازی و ... را نیز دارد.
وی در انتها گفت : در سطح شهر پروژه های نیمه تمامی وجود دارد که بنا به دلایلی به سرانجام نرسیده است ، لذا این سازمان بنا به فعالیتهای چند ماهه اخیر آمادگی این را نیز دارد که بتواند اینگونه پروژه ها را تکمیل و به سرانجام برساند تا خدمت ناچیزی به مردم کلانشهر اهواز و کمک شایانی به جلوه و سیمای شهر نماید.

نویسنده خبر: محمدرضا رشیدبوستانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها