اخبار
 انتشار: 03 تیر 1401
   مشاهده: 175

  میز خدمت شهرداری منطقه هفت در مسجد شهدا برگزار شد

به‌ گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ صبح امروز جمعه مورخ سوم تیرماه، میز خدمت شهرداری منطقه هفت اهواز با حضور فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت، عیسی اکبری معاونت فنی و عمرانی، رضا نجفیان معاونت خدمات شهری، محسن چگنی مسئول ناحیه یک خدمات شهری، یعقوب مهدوی مسئول فضای سبز و میلاد معصومی مسئول اداره ارتباطات منطقه هفت برگزار شد.
گفتنی است این میز خدمت به همت هیأت امنای مسجد شهدا حصیرآباد و دفتر مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، حمیدیه، باوی و کارون در مجلس شورای اسلامی با حضور شهرداری اهواز، اداره ‌کل بهداشت، اداره آبفای اهواز و حوزه خدمات درمان برپا شد.
در ادامه شایان ‌ذکر است در خواست‌های مردمی نظیر رسیدگی به فضای سبز، روشنایی پارک‌ها، لکه‌گیری و آسفالت از سوی شهروندان محترم منطقه هفت مطرح شد و فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت نیز دستور پیگیری تا حصول نتیجه را خطاب به مدیران این مجموعه صادر نمود.
در پایان قابل بیان است برگزاری میز های خدمت در سطح محلات با همکاری هیأت امنای مساجد یکی از اولویت های فرهنگی جهت برقراری ارتباط موثر و رودررو با شهروندان و پیگیری درخواست های مردمی می باشد که با استقبال گسترده آنها نیز مواجه می شود.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها