اخبار
 انتشار: 06 تیر 1401
   مشاهده: 143

  پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری اهواز نظام مند می شود

    به گزارش سایت شهرداری اهواز جلسات هماهنگی برای نظامندی پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری شهرداری اهواز با حضور تقی پور مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری ، معاونین خدمات شهری مناطق، مدیران مالی و مسئولین فضای سبز برگزار شد.

 

 مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری گفت: با دستور امینی شهردار اهواز و تاکید اسدالهی معاون خدمات شهری، نظام مند شدن پرداخت حقوق کارگران خدمات شهری در دستور کار قرار گرفت و در این راستا جلساتی برای هماهنگی در خصوص وحدت رویه پرداخت حقوق ها برگزار شد.

 

تقی پور  اظهار کرد: این جلسات که بصورت جداگانه با معاونین خدمات شهری ، مسئولین فضای سبز ، مدیران امور مالی مناطق هشتگانه و پیمانکاران مربوطه در جهت وحدت رویه در پرداخت حقوق نیروهای خدوم و زحمتکش خدمات شهری و فضای سبز مناطق هشتگانه شهرداری اهواز برگزار گردید.

 

وی ادامه داد: در پایان مقرر گردید نحوه پرداخت حقوق در زمان معین و پرداخت آیتم های حقوق طبق ابلاغیه های اداره کار و رفاه اجتماعی کشور در سال ۱۴۰۱ و همچنین با توجه به پرداخت حقوق و دستمزد کارگران بصورت کامل از سوی شهرداری،  پیمانکاران نیز موظف بوده در بکار گیری کارگران در یک شیفت کاری کامل نظارت مستمر داشته باشند.

 

گفتنی است این جلسات طی یک ماه گذشته برای ساماندهی پرداخت حقوق نیروهای خدوم و زحمتکش خدمات شهری و فضای سبز مناطق هشتگانه شهرداری اهواز بصورت منظم تشکیل گردید.


نویسنده خبر: محسن نورانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها