اخبار
 انتشار: 06 تیر 1401
   مشاهده: 363

  جدال آتش نشانان با شعله های آتش در گرمای تابستان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 13 عملیات اطفا حریق و امدادی در24 ساعت گذشته توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: پنجم تیر ماه سال جاری ساعت 03 و 20 دقیقه حریق منزل مسکونی به علت اتصالی برق سیم کشی کولر، حریق هتل پارس در ساعت 05 و 18 دقیقه به علت اتصالی برق در سیستم اعلام حریق، حریق منزل مسکونی ساعت 05 و 27 دقیقه در منطقه یوسفی به علت اتصالی در کنتور برق با عکس العمل سریع آتش نشانان اطفا شد.
وی افزود: عملیاتهای مهار حریق منزل مسکونی ساعت 07 و 18 دقیقه به علت اتصالی در کنتور برق در منطقه سپیدار، حریق منزل مسکونی ساعت 10 و 34 دقیقه به علت اتصالی در جعبه برق در منطقه فرهنگ شهر، حریق منزل مسکونی ساعت 12 و 27 دقیقه به علت اتصالی در جعبه برق در خیابان سلمان فارسی و حریق خودرویی ساعت 14 و 02 دقیقه به علت آتش گرفتن ضایعات اطراف آن در منطقه کمپلو، حریق منزل مسکونی در ساعت 14 و 22 دقیقه به علت بی احتیاطی در روشن گذاشتن منقل در حیاط منزل و حریق منزل مسکونی در ساعت 20 و 33 دقیقه در منطقه کیانشهر به علت اتصالی در کنتور برق توسط آتش نشانان انجام شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین درون منزل مسکونی و کابین آسانسور در مناطق یوسفی، کیانپارس، پادادشهر و... شهروندان را نجات دادند.

نویسنده خبر: روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار