اخبار
 انتشار: 06 تیر 1401
   مشاهده: 257

  جدال آتش نشانان با شعله های آتش در گرمای تابستان

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 13 عملیات اطفا حریق و امدادی در24 ساعت گذشته توسط آتش نشانان خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز، ابراهیم قنبری بیان کرد: پنجم تیر ماه سال جاری ساعت 03 و 20 دقیقه حریق منزل مسکونی به علت اتصالی برق سیم کشی کولر، حریق هتل پارس در ساعت 05 و 18 دقیقه به علت اتصالی برق در سیستم اعلام حریق، حریق منزل مسکونی ساعت 05 و 27 دقیقه در منطقه یوسفی به علت اتصالی در کنتور برق با عکس العمل سریع آتش نشانان اطفا شد.
وی افزود: عملیاتهای مهار حریق منزل مسکونی ساعت 07 و 18 دقیقه به علت اتصالی در کنتور برق در منطقه سپیدار، حریق منزل مسکونی ساعت 10 و 34 دقیقه به علت اتصالی در جعبه برق در منطقه فرهنگ شهر، حریق منزل مسکونی ساعت 12 و 27 دقیقه به علت اتصالی در جعبه برق در خیابان سلمان فارسی و حریق خودرویی ساعت 14 و 02 دقیقه به علت آتش گرفتن ضایعات اطراف آن در منطقه کمپلو، حریق منزل مسکونی در ساعت 14 و 22 دقیقه به علت بی احتیاطی در روشن گذاشتن منقل در حیاط منزل و حریق منزل مسکونی در ساعت 20 و 33 دقیقه در منطقه کیانشهر به علت اتصالی در کنتور برق توسط آتش نشانان انجام شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: آتش نشانان در عملیات نجات محبوسین درون منزل مسکونی و کابین آسانسور در مناطق یوسفی، کیانپارس، پادادشهر و... شهروندان را نجات دادند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها