اخبار
 انتشار: 07 تیر 1401
   مشاهده: 85

  با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری: جلسه کمیته منابع درآمدی سازمان ساماندهی مشاغل شهری برگزار شد

با محوریت بررسی موضوع افزایش سطح درآمد و جذب بودجه حداکثری:
جلسه کمیته منابع درآمدی سازمان ساماندهی مشاغل شهری برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی ،جلسه کمیته منابع درآمدی با هدف بررسی راهکارهای عملیاتی مناسب و اخذ تصمیم گیری های لازم به منظور تأمین منابع و افزایش درآمدهای پایدار در سازمان برگزار شد.

در ابتدای جلسه امین داودی رییس اداره برنامه ریزی  بر ضرورت تشکیل مستمر جلسات با هدف ارتقای درآمدزایی تاکید کرد و افزود: با توجه به ظرفیت های موجود و وجود پتانسیل های بالقوه توان افزایش درآمد و مهم‌تر از آن ایجاد درآمد پایدار وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه تامین منابع مالی و درآمدی در روند ارائه خدمات مدیریت شهری نقش بسزایی دارند، افزود: ارائه خدمات به شهروندان و همچنین اجرای کلیه طرح‌های آتی سازمان منوط به تامین منابع مالی و درآمدی است چرا که فقدان درآمد کافی تمامی طرح ها و برنامه های آتی سازمان را با مشکل مواجه خواهد کرد.

داودی افزود: مهمترین موضوع ، ایجاد منابع پایدار است که با برنامه ریزی صحیح می‌توان در راستای توسعه و پیشرفت؛ گام‌های موثری برداشت و مشکلات و چالش های پیش‌رو سازمان ساماندهی مشاغل شهری را مرتفع کرد.

در ادامه امین داودی خواستار همفکری و تلاش جهت ارتقا بخش درآمدی و به تبع آن ارائه خدمات مطلوب به شهروندان شد.

در پایان سایر اعضای کمیته نیز به بررسی وضعیت درآمد سازمان پرداختند و پیشنهادات خود را در زمینه افزایش درآمد اعلام کردند


نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها