اخبار
 انتشار: 17 تیر 1401
   مشاهده: 117

  ترمیم پلکان عابر پیاده در محله منبع آب

به ‌گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ عملیات ترمیم و بهسازی پلکان عابر پیاده واقع در منبع آب از سوی معاونت خدمات شهری منطقه هفت انجام گرفت.
فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این خصوص توضیح داد: با عنایت به پوسیدگی و به سرقت رفتن برخی از اجزای پلکان عابر پیاده واقع در منبع آب، عملیات ترمیم و بهسازی این پلکان به‌منظور حفظ امنیت و جان شهروندان در دستور کار معاونت خدمات شهری منطقه هفت قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: متأسفانه وجود معتادین متجاهر و برخی از افراد سودجو و سرقت اموال عمومی از قبیل نرده‌های پل‌های عابر پیاده، علائم ترافیکی و صندلی‌های ایستگاه‌های اتوبوس باعث ایجاد ناهنجاری در سطح منطقه و همچنین هزینه‌های گزاف برای شهرداری اهواز شده‌ است.
این مقام مسئول در پایان با اشاره به این‌که سرقت اموال عمومی ممکن است باعث به خطر افتادن جان شهروندان شود، خاطرنشان ساخت: اولویت شهرداری اهواز حفظ امنیت و جان شهروندان در معابر عمومی و شهری است و قطعا تمام تلاش خود را در اجرای صحیح این مقوله به کار خواهد گرفت و لازم به ذکر می باشد، اقدام صورت گرفته نیز در همین راستا از سوی معاونت خدمات شهری منطقه هفت انجام شده است.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها