اخبار
 انتشار: 27 تیر 1401
   مشاهده: 151

  نخاله های خیابان آزادی کوی سلطانمنش جمع آوری شد


فرامرز نجف پور از جمع آوری و نخاله برداری در خیابان آزادی کوی سلطانمنش خبر داد
.به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت از جمع آوری نخاله های موجود در سطح کوی سلطانمنش توسط معاونت خدمات شهری منطقه هفت خبر داد.
وی در این رابطه افزود: با توجه به حجم بالای نخاله های موجود در این محله، معاونت خدمات شهری منطقه با استفاده از ماشین آلات سنگین همچون لودر، کامیون و بکهول اقدام به جمع آوری و پاکسازی ۸ سرویس نخاله نموده است.
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه اینگونه عملیات‌ها هزینه های سنگینی برای شهرداری اهواز دارد، بیان داشت: متاسفانه افراد خاطی بدون توجه به اینکه باعث عدم آسایش شهروندان می شوند، اقدام به تخلیه غیر قانونی نخاله های ساختمانی در این محل می نمایند.
ایشان ضمن درخواست از عموم شهروندان در خصوص شناسایی افراد خاطی و معرفی به مراجع قضایی، تصریح کرد: برخورد با متخلفان و برهم زنندگان یکی از دغدغه‌های این منطقه می باشد و تا کنون تعداد زیادی خودروی نخاله ریز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شده است و در انتظار برخورد قانونی و صدور حکم توقیف خودرو هستیم.
این مقام مسئول با بیان اینکه مکان های از پیش تعیین شده ای برای این امر وجود دارد، اظهار داشت: امیدواریم تا با همکاری رانندگان کامیونت و جحشه بتوانیم از هزینه های اضافی در خصوص جمع آوری نخاله های رها شده در شهر اهواز جلوگیری کنیم و در نهایت شهری آباد و بدون آلودگی بصری داشته باشیم.
شایان ذکر است، خودروهای خاطی بدون در نظر گرفتن قوانین تخلیه نخاله و حمل آنها به محل از پیش تعیین شده تخلیه نخاله ها در سایت صفیره، شبانه اقدام به تخلیه غیر قانونی نخاله در محله ها و معابر سطح کلانشهر اهواز می نمایند و متاسفانه این موضوع شهرداری اهواز را با چالش های متعدد مواجه نموده و همچنین باعث بروز مشکلات جدی برای همشهریان گردیده است.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
ثبت امتیاز
جستجوی اخبار