اخبار
 انتشار: 27 تیر 1401
   مشاهده: 226

  تشریح اقدامات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز در ایام غدیر

معاون فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردار اهواز گزارشی از اقدامات این معاونت در ایام عید مبارک غدیر خم ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز، حجت‌الاسلام حمید رعیتی در تشریح اقدامات این معاونت در ایام عید مبارک غدیر خم اظهار کرد: در این ایام مبارک در ۱۵۰ نقطه از کلانشهر اهواز به‌صورت مستقیم و به‌صورت مشارکتی با کمک مجموعه‌های فرهنگی، گروه‌های جهادی و موسسات، اقدام به برگزاری جشن‌های خیابانی کردیم.

وی افزود: کار نویی که امسال در پارک ربیع منطقه آخرآسفالت به کمک دوستان حوزه ۴ بسیج شهری انجام شد، کار میدانی نمایشی بازسازی واقعه غدیر بود.

معاون فرهنگی شهردار اهواز گفت: از دیگر کارهای مهمی که امسال انجام شد برگزاری جشن بزرگ غدیریون بود که هم اجتماع خانوادگی و هم همخوانی سرود سلام فرمانده در استادیوم شهدای فولاد خوزستان بود که عمده بار برگزاری این برنامه بر دوش شهرداری اهواز بود و البته نهادهای دیگر نیز مشارکت و همکاری داشتند. در این جشن برای اولین بار سرود سلام فرمانده به سه زبان و گویش فارسی، عربی و بختیاری همخوانی شد که معاونت فرهنگی شهرداری در امر تولید نماهنگ بختیاری سلام فرمانده نیز نقش جدی داشته است. باید به سهم خود از همه دست اندرکاران این برنامه و مردم عزیز که با حضور هزاران نفری خود در گرمای ۵۰ درجه اهواز، بار دیگر ولایت‌مداری خود را ثابت کردند، تشکر کنم.

وی ادامه داد: امسال در راستای گسترش بحث غدیر، به‌صورت ویژه به برپایی ایستگاه‌های صلواتی توجه داشتیم و با توزیع بسته‌های شربت و شکر و لیوان به مجموعه‌های فرهنگی، در برپایی بیش از ۱۵۰ ایستگاه صلواتی مشارکت داشتیم.
همچنین در ۱۵۰ نقطه شهر نورافشانی برد کوتاه انجام شد که این کار نیز با تامین اقلام نورافشانی توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز انجام شد.

رعیتی ضمن اشاره به برگزاری جشنواره‌های ورزشی دارت و طناب کشی در چند پارک سطح شهر اظهار داشت: کار دیگری که امسال انجام شد، برقراری ایستگاه‌های صلواتی به‌صورت مواکب مجتمع در سه نقطه شهر اهواز بود که در این ایام با کمک مجموعه‌های فرهنگی انجام می‌شود.

وی افزود: در بحث فضاسازی شهری نیز معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز به کمک دیگر قسمت‌های مسئول رفت و با تامین پرچم و ریسه به آذین‌بندی شهر در ایام غدیر کمک کرد.

پایان خبر/


نویسنده خبر: ناصرین
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها