اخبار
 انتشار: 31 تیر 1401
   مشاهده: 279

  نصب دریچه‌های بتنی بر روی چاه های عمیق در منطقه هفت

به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز، صبح روز جمعه سی و یکم تیر ماه، از سوی معاونت خدمات شهری منطقه هفت برخی از منهول ها و چاه های عمیق سطح محلات منطقه بوسیله دریچه های بتنی پوشانده شد.
فرامرز نجف‌پور مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در این رابطه گفت: عملیات نصب دریچه‌های بتنی بر روی چاه های عمیق و همچنین منهول های فاضلاب سطح منطقه هفت از سوی معاونت خدمات شهری این مجموعه انجام شد.

وی با اشاره به شکستن و به سرقت بردن میلگردهای موجود در دریچه‌های بتنی توسط افراد سودجو، اظهار داشت: متاسفانه افراد خاطی بدون در نظر داشتن خطرات ناشی از سرقت درب های منهول و دریچه‌های فاضلاب در سطح منطقه هفت برای شهروندان بخصوص کودکان، اقدام به تخریب و سرقت دریچه‌های فاضلاب می کنند.
نجف‌پور در ادامه تصریح کرد: این منطقه در راستای حفظ جان شهروندان که یکی از اولویت های مهم شهرداری منطقه هفت می باشد، بیش از ۳۰ حلقه چاه و منهول فاضلاب سطح منطقه هفت را بوسیله دریچه‌های بتنی پوشانده است.

مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز در پایان اشاره کرد: این عملیات بصورت جدی در دستور کار معاونت خدمات شهری منطقه هفت قرار دارد و بزودی تمامی چاه و منهول های فاضلاب سطح منطقه هفت بوسیله دریچه‌های بتنی پوشانده خواهند شد.

نویسنده خبر: میلاد معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها