اخبار
 انتشار: 04 مرداد 1401
   مشاهده: 158

  برگزاری جلسه سایت ویزیت امور خدمات شهری شهرداری اهواز

   به گزارش سایت شهرداری اهواز جلسه سایت ویزیت مناقصات امور خدمات شهری در معاونت خدمات شهری با حضور تقی پور مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری، علی نژاد رئیس اداره رسیدگی به امور پیمانها و قرارداد ها و پیمانکاران برگزار شد.

 

تقی پور مدیرکل اجرا و نظارت بر خدمات شهری تصریح کرد: باید پیمانکاران توانمند، با صلاحیت، مجرب و باتجربه در طرح های خدمات شهری شهرداری اهواز بکارگیری شوند تا خدمات بهتر و مطلوب تری به شهروندان ارائه شود.

 

وی گفت: در این جلسه سایت ویزیت که به منظور توجیه پیمانکاران در خصوص انجام مناقصات امور خدمات شهری از جمله تنظیف معابر سطح شهر و جمع آوری پسماندهای خانگی مناطق تشکیل شد، روند اجرا و توضیحات مناقصات امور خدمات شهری شهرداری اهواز ارائه شد. 

 

تقی پور ادامه داد: پیمانکاران نیز درباره نحوه و چگونگی اجرای کارها با مدیران معاونت خدمات شهری حاضر در جلسه، بحث و تبادل نظر کردند.

 

تقی پور با بیان اینکه آراستگی و نظافت شهر باید به گونه‌ای انجام شود که شهروندان هر روز صبح شاهد شهری تمیز و با طراوت باشند اظهار داشت: انجام خدمات شهری الزامی ترین وظیفه شهرداری است لذا کم کاری در این خصوص قابل قبول نیست.


نویسنده خبر: محسن نورانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها