اخبار
 انتشار: 11 مرداد 1401
   مشاهده: 89

  جلسه سرپرست سازمان اتوبوسرانی با شهرداری معنوی پایانه مرزی چذابه پیرامون اربعین حسینی(ع)

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، آغاجری شهردار معنوی چذابه با سرپرست سازمان اتوبوسرانی پیرامون همایش بزرگ اربعین حسینی(ع) دیدار و گفتگو کرد.


رضا بزاز زاده مسئول عملیات حمل و نقل زائرین اربعین ۱۴۰۱ در مرز چذابه و سرپرست سازمان اتوبوسرانی گفت : در دیدار با آقای مسلم آغاجری ، نحوه و میزان سرویس دهی و نیاز به هرگونه امکانات در پایانه مرزی چذابه بررسی و جزئیات آن بیان شد.


بزاز زاده سرپرست سازمان اتوبوسرانی افزود : برای کلیه مشکلات ، معضلات و معایب بصورت دقیق برنامه ریزی شد و شهردار معنوی چذابه را در جریان جزئیات آن قرار دادیم.


در ادامه این نشست که در سازمان اتوبوسرانی برگزارشد، مسلم آغاجری خاطرنشان کرد : با تجربه ای که سازمان اتوبوسرانی اهواز در عرصه خدمت به زائرین اربعین در مرز چذابه دارد ، این باور وجود دارد که امسال نیز با مدیریت جدید این سازمان بتوانیم خدمات ارزنده ای به عاشقان حسینی (ع) ارائه کنیم .


آغاجری در خاتمه گفت: در این جلسه با دیدگاه ها و نحوه سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی در مرز چذابه آشنا شدیم و برای هرچه بهتر برگزار شدن همایش پیاده روی از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.
 


نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها