اخبار
 انتشار: 12 مرداد 1401
   مشاهده: 64

  فضا سازی معنوی و سیاه پوش کردن سیمای شهر در محدوده منطقه شش

همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت امام حسین (ع) منطقه شش شهرداری اهواز با سیاه پوش کردن خیابان های اصلی و میادین شهر، نسبت به ایجاد فضای معنوی متناسب با این ایام ، در سیما و منظر شهر اقدام کرده است.


به گزارش اداره ارتباطات منطقه شش شهرداری اهواز ، مهدی مراد حسینی مدیر منطقه گفت : با توجه به فرا رسیدن این ایام مقدس و بزرگداشت ماه محرم الحرام و اشاعه فرهنگ ناب حسینی، شهرداری منطقه شش سیمای منطقه و مسیرهای اصلی مرتبط با طریق الحسین (ع) و دیگر مسیر های اصلی و پرتردد را سیاه پوش کرد.
وی ضمن اشاره به نصب ریسه های مشکی ، بنر و پیامهای تسلیت در سطح منطقه گفت :نصب بنر مشکی با ابعاد 4*3 و 1*2 ، ریسه با رنگ مشکی ، قرمز و سبز ، کتیبه در ابعاد 10 متری ، پرچم مشکی و المانهای نوری در معابر ، میادین و خیابانهای اصلی اقداماتی است که جهت فضاسازی و تبلیغات محیطی توسط این شهرداری انجام شد .
مراد حسینی در پایان بیانات خود اظهار داشت : بر همه ما واجب است تا این ایام را به صورت ارزشمند و در فضای گسترده پاس بداریم و نسبت به شناخت و معرفی ارزشهای دنیوی و اخروی نهضت امام حسین (ع) و درسهای ارزشمند نهفته در آن در همه عرصه های درست زیستن ، بیش از پیش کوشا باشیم .نویسنده خبر: سلیمه حمادی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
برچسب ها
دسته‌بندی خبرها